Skocz do zawartości

AGD małe, duże i średnie


WisnieR

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej Bosch mi się sprawdza. Mam tego http://www.ceneo.pl/23107290

 

Kierowałem się opiniami w necie + ceną i nie narzekam. Robi co ma robić, wygląda ładnie, nagrzewa garnki bardzo wydajnie i szybko, klawiaturka jest wygodna.

No ale to moja pierwsza indukcja, więc może są jakieś elo-opcje w droższych modelach jak np. gotowanie w jednym garnku zarówno kapusty jak i budyniu.

 

edit:

proponuję także w sprawie AGD polować na jakieś rabaty w sieciówkach typu Media Markt, zamiast zamawiać wszystko osobno w necie. Akurat się urządzałem, więc potrzebowałem zamówić sporo sprzętu... no wszystko w sumie do całej chaty. Najlepiej u jednego dostawcy i z dowozem do mieszkania jednym transportem, dla oszczędzenia czasu na umawianie się z (brr) kurierami. Akurat wtedy był w Media Markt ostatni dzień ( :obama:) promocji 5%/10%/15% rabatu na AGD w zależności od łącznej kwoty zamówienia. Przy ok 7 klockach już zostawało 1k PLN w kieszeni i do tego jeszcze dostawa za parę dych wszystkiego w jednym Żuku o ustalonej dogodnej godzinie. Deal życia, bo wygoda i czas akurat były wtedy priorytetem.

Edytowane przez _Red_
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Powaznie jeszcze tostery ktoś używa? Mój gdzies w powinicy z gofrownica leza.

 

Fajny grill elektryczny ostatnio widziałem, oczywiście na zime bo latem to tylko prawdziwy grill. Nigdy nie jadlem jeszcze z elektrycznego ponoc bardzo dobre kiełbasy wychodzą.

 

 

_Red_ wszystkie sprzęty jednej firmy musial być czy lodówke mogę Amici a reszte Boscha np.?

Edytowane przez obrazus
Odnośnik do komentarza

Dobra, pierwsze kilka nocy z oczyszczaczo-nawilżaczem za mną. Włączony w tryb auto, więc dopasowuje intensywność do warunków. WIdocznie sypialnię mam w dobrym położeniu pod względem syfu, bo chodził na minimum, lampka zielona. W pobliżu nie mam domów z kominami, więc to na pewno ma znaczenie.

Nie wiem na ile to placebo, ale rano nie mam suchego gardła - na ile to zasługa device'a, a na ile po prostu aktualna pogoda? Nie wiem, po zimie będę miał lepsze wyniki.

Skubany jednak wrażliwy jest - wstając, uwolniłem z siebie soczystego tłustego bonka zebranego przez 9h spania i lampka zrobiła się pomarańczowa po 5 sekundach, wiatrak przyspieszył xDDD Poczułem się nieswojo, jakby ktoś mnie obserwował i reagował na moje poczynania :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...