Skocz do zawartości

HDR na PS4


Rekomendowane odpowiedzi

Tv raczej ma dobry hdr (ks7000)

 

U4 oraz TLoU wykryło HDR. No bardzo brzydko to wygląda. Co ciekawe na NBA 2k17 już dobrze ale tam mi nic nie wysloczyło że wykryło hdr ale ponoć w ostatnim patchu doszła obsługa.

 

Ins no mam te podświetlenie na maxa ale jest mega jaskrawo nawet jak obniżę. Co do kontrastu mam 90. Ten hdr powinien co tak naprawdę dodać? Lepsze efekty światła i kolory?

 

edyta: nie no hdr+ to w ogóle dramat.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Screeny z NeoGafa:
 

HDR

img_20161031_2158061z0u2r.jpg

 

SDR

img_20161031_215829rkuwu.jpg

 

Tutaj odpowiedni temat, są również ustawienia dla KS7000. którego posiada balon (KS8000 w US to KS7000 w EU):

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1304587&highlight=the+last+of+us+remastered+patched

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Kabel nie ma nic do tego hdmi to hdmi. 

 

Grałeś cały czas w trybie gra i teraz cierpisz. Większość będzie tak miała. Proste.

Na dodatek posiadasz samsunga a tv tej marki przekłamują, przekontrastowują kolory i są zbyt jaskrawe na wyższych ustawieniach. To niestety nie Bravia.

 

No a kabel standrad, a high speed? Czytałem w kilku miejscach, że do pełnego przesyłu HDR i 4k nie wystarczy kabel standard.

 

Ja nie grałem raczej nigdy w trybie gra, na żadnym TV. Dodatkowo na tym Samsungu można grać w trybie gra z hdr ale dalej mnie to nie przekonuje. Ja tam obstawiam, że coś mam nie tak. Nie wierzę, że to tak słabo wygląda:)

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

Kabel nie ma nic do tego hdmi to hdmi. 

 

Grałeś cały czas w trybie gra i teraz cierpisz. Większość będzie tak miała. Proste.

Na dodatek posiadasz samsunga a tv tej marki przekłamują, przekontrastowują kolory i są zbyt jaskrawe na wyższych ustawieniach. To niestety nie Bravia.

 

No a kabel standrad, a high speed? Czytałem w kilku miejscach, że do pełnego przesyłu HDR i 4k nie wystarczy kabel standard.

 

Ja nie grałem raczej nigdy w trybie gra, na żadnym TV. Dodatkowo na tym Samsungu można grać w trybie gra z hdr ale dalej mnie to nie przekonuje. Ja tam obstawiam, że coś mam nie tak. Nie wierzę, że to tak słabo wygląda:)

 

Wiesz zdania są podzielone co do kabli czy wyjścia hdmi, jedni krzyczą zmieniać i musi być hdmi w standardzie 2.0, drudzy  że da się to softowo ominąć. Sam nie wiem, co o tym myśleć.

Edytowane przez dragonosi
Odnośnik do komentarza

No ja czytałem milion opinii, że HDMI działa cyfrowo więc albo działa albo nie działa. U mnie HDR działa na jakimś zwykłym 1.4 kablu, zasugerowałem się sprzedawcą który powiedział, że bierz Pan co najtańsze bo teraz wszystko jest w już najnowszym standardzie, Bieluk na portalu pisał, że HDR na PS4 mu śmiga na oryginalnym kablu z konsoli. Zresztą jeżeli sygnał idzie zero jedynkowo to jak po drodze mogą powstać przekłamania? Ktoś by musiał się podłączyć z boku i modyfikować kod w locie :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...