Skocz do zawartości

HDR na PS4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

 

Mowilem ze nie ma sie co pchac na sile w nowa technologie :D

 

Pol roku i bedzie 2999

Za pól roku będą nowe modele, a obecne będzie mega ciężko dostać. Tak jest co generację TV jak wychodzą jakiś dobre TV (cena/jakość). Mało tego jestem przekonany że Samsung już nie zrobi tak jak w tym roku ż tv za 6-7 tys będą mega podobne pod względem parametrów do znacznie droższych flagowców. Czytałem ostatnio artykuł w gazecie branżowej AV, że sprzedaż KS7000 (i małe różnice względem KS9000) mega wpłynęły na sprzedaż tego znaczne droższego i wyżej pozycjonowanego TV.

Moim zdaniem cena 3750 to bajka i taniej ten TV już nie będzie tylko te 49 cale to trochę mało.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Mi do pracy wiekszy nie potrzebny. Siedziec 5 m od tv tez nie zamierzam.

 

Co do pierwszego akapitu to racja, ale tez nie bedzie tak obstawiam ze ks7000 zostanie co do joty wyprzedany i na bank bedzie dostepny. Im technologia bedzie starsza tym bedzie tansza , obstawiam ze za 3750 to beda chodzic za po roku rok duzo lepsze jeszcze modele niz ks7000

Odnośnik do komentarza

Skoro jest takie promo to znaczy ze sklepy maja dostep od dystrybutora w juz niskich cenach bo sklep nigdy nie sprzedaje produktu taniej niz kupil, , znaczy to tez ze producent obnizyl cene a to rowniez znaczy ze cena technologii tanieje co jakims dziwnym zjawiskiem w elektronice nie jest.

 

Podobnie bylo ostatnio z titanami, niby inna galaz ale schemat sprzedazy hurt-detal jest ten sam, nagly szok 129, w jednym sklepie, ludzie sie rzucili a za miesiac 129 bylo juz w kazdym sklepie.

 

Czas pokaze kto ma racje. Parcia nie mam, a jak wyjdzie ze przegapilem promocje zycia, no coz zwroce honor.

Odnośnik do komentarza

No napewno tylko po prostu nie chce potem zalowac ze jestem tysiak w plecy albo ze w tej samej cenie mialbym cos znaczaco lepszego. Tak czy siak na wiosne cos kupie bo narazie jeszcze nie mam pewnosci czy zostane w lokalu ktorym jestem aktualnie bo umowa sie konczy w marcu. Na 99,9% mysle ze jednak padnie wybor na ks7000, kwestia tylko ile za niego zaplace

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakie są wasze wrażenia po zobaczeniu hdr na zwykłym ps4 vs ps4pro? Jest różnica w jakośći hdr i kolorach? Bo miałem dziś okazję widzieć infamous first light na zwykłym ps4 i na topowym tv do hdr czyli panasonic dx900 w 65". Jakoś szczęki nie zbierałem z podłogi. Widać różnice ( bawiłem się ustawieniami żeby nie było i jak byk tv pokazywał, że jest odpalony hdr), ale nie tak jak ją opisują w internetach. Tu na forum wszyscy zachwalają efekt hdr na samsungu ks7000 gdzie ma o połowę mniejszą jasność od tego panasa. Tak więc pytam się czy to może tylko kwestia tego zwykłego ps4 czy po prostu nie jest to takie technologiczne odkrycie jak to opisują ten cały hdr.

Odnośnik do komentarza

Testowałem u Soula hdr na pro i infamous wypadł najgorzej. Nie widziałem za dużych różnic. Co innego w takim uncharted, tam różnice były bardzo widoczne.

 

Szkoda, że FF nie miałem w tedy byś dopiero zobaczył "róźnicę"  :D

Odnośnik do komentarza

Miszczowie pomocy! Mam problem z ulepszonym formatem hdmi na Sony xd9305. Chodzi o to ze prosiaka mam podpiętego kablem high speed pod hdmi 1 i na formacie standardowym wszystko jest ok. Ale jak przełączam na ulepszony to obraz jest przez 5 sekund i znika tak jakby nie widział podłączonego ps4, TV pokazuje brak sygnału. Na standardowym jest ok ale pokazuje mi info o wejściu żeby zmienić ustawienia tv bo tak będzie tylko 2k a nie 4k. Będę wdzięczny za pomoc, chyba czegoś nie ogarniam. 

Odnośnik do komentarza

Miszczowie pomocy! Mam problem z ulepszonym formatem hdmi na Sony xd9305. Chodzi o to ze prosiaka mam podpiętego kablem high speed pod hdmi 1 i na formacie standardowym wszystko jest ok. Ale jak przełączam na ulepszony to obraz jest przez 5 sekund i znika tak jakby nie widział podłączonego ps4, TV pokazuje brak sygnału. Na standardowym jest ok ale pokazuje mi info o wejściu żeby zmienić ustawienia tv bo tak będzie tylko 2k a nie 4k. Będę wdzięczny za pomoc, chyba czegoś nie ogarniam.

 

Na każdym HDMI tak masz?Mam podpięty pod HDMI 4 i działa ok.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...