Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Zgredziula napisał:

Gdzie jest ten rasista w saint denis? Jezdze po tych uliczkach szukam znalezc nie moge. Obilbym cwelowi ryj bez konsekwencji prawnych. Klan spotkalem juz dwa razy i swietnie sie bawilem, dziadka z rhodes wrzucilem zywego do ogniska. Brakuje mi tego z st denis do kompletu.

obok chłopaka z gazetami go spotkałem

 

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Pupcio napisał:

Musi się dać wytrącić brońki Kor bo jest chyba takie wyzwanie. No nie jest to poziom pierwszego rdr niestety

Mi się udalo wytrącić rewolwer w trakcie misji z tymi rewolwerowcami co jeden na dachu pociągu był, je,baniutki co zrobił? Wyjął zza pazuchy drugi i strzelił sobie w głowę xD 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Andżej napisał:

missouri fox troter to najlepszy kon w grze, jakby sie ktos zastanawial. przynajmniej do podrozowania, poniewaz ma wsztstkie staty lepsze od araba, poza przyspieszeniem.

 

Tak jak Pan Andżej napisal. Ponizej lista koni podzielona na tiery.

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Pupcio napisał:

zakończenie misji z tymi petroglifami :banderas: ehh ale powiem wam że te znajdźki straszna chuynia. Wbijanie 100% nie jest nawet w połowie tak przyjemne jak przy jedynce :( 

 

Tych jest tylko 10 więc może jeszcze dziś przycisnę i je znajdę, ale 30 kości dinozaurów średnio mi się chce szukać ;/

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Pupcio napisał:

No kości najgorsze. Wc0rwiają mnie takie znajdźki  których nie ma szans znaleźć samemu no ale czymś trzeba było zapełnić strony P O R A D N I C Z K A

 

No kości tragiczne, póki co znalazłem jakimś cudem

mamuta

. Reszty ani wody ani słychu mimo, że mam już całą mapę odkrytą poza Black Waters. Nawet nie wiem czego wypatrywać, pewnie koło kilkunastu przeszedłem i nawet nie zauważyłem.

Te mapy skarbów jeszcze jako tako ok. Skarby gangu Jacka Halla w końcu wpadły w komplecie i teraz jeszcze mam mapę skażonego szlaku. Niby jakąś teorię sobie wysnułem gdzie tego szukać, ale nie jestem pewien czy właściwą xd Pewnie się skończy, że źle myślę i będzie kilka-kilkanaście godzinek w dupkę

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Pupcio napisał:

zakończenie misji z tymi petroglifami :banderas: ehh ale powiem wam że te znajdźki straszna chuynia. Wbijanie 100% nie jest nawet w połowie tak przyjemne jak przy jedynce :( 

Przy znalezieniu peroglifu pojawia się „zbadaj” czy co? Znalazłem jeden i koorwa w żaden sposób nie moge go zaznaczyć ani zapisać. Hilfe

Odnośnik do komentarza

[gruuube spoilery]

 

 

Cale zalozenie tej postaci bylo mocno przewidywalne wg mnie, swietnie zagrany, dobre teksty no ale nawet kret bylby w stanie przejrzec jego kretactwo, no i pewnie dlatego ze jest zdradziecka pissda w glownej mierze odpowiedzalna za rozpad gangu i smierc Lennego/Hosei...

 

...malo kto go lubi. :p

 

Jednymi z lepszych to sa Hosea i Dutch. Bardzo lubie tez Charles'a i Sadie ale oni dopiero w pozniejszym stadium historii maja cos wiecej do zaoferowania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...