Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Z 9 męczyłem się z dwie i pol godziny, dwie gry w domino łatwo wygrywalem na Emeralds Ranch ale w trzeciej przeciwnik dostawał jakiegoś boosta do szczęścia i musialem odchodzić od stołu i zaczynać jeszcze raz z 6 razy.

 

10 challenge to dwie minuty, tak jak pisał wojnar, dawać all-in i tyle.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Ryo-San napisał:

Panowie i Panie czy platyna jest jakoś mega wymagająca?

czasochłonna i trzeba pamiętać o paru pomijalnych rzeczach takich jak:

 

 

finansowanie obozu, wszystkie opcjonalne misje honoru, fanty o które proszą członkowie gangu w obozie, coś tam jeszcze chyba się znajdzie

 

do drugie w spoilerze pominąłem niechcący, mam nadzieję że nie są potrzebne do achiva za 100% to wtedy sobie pyknę na nowym sejwie a setkę jakoś wbiję. 

Odnośnik do komentarza

Akcja działalność podejrzana / poboczna u:

 

Spoiler

Doktora w Vale i Rusznikarza w Rhodes.

Wczoraj wpadłem do Rhodes ( dalej Chapter 4 ) i chłopak w piwnicy się pojawił. Inna kwestia, że wziąłem stamtąd Lancastera i mi zniknął w wyposażenia :/ Albo coś powaliłem i podmieniłem broń jeszcze na dole.

Poleciałem do Vale ale u Doktora dalej spokój.

 

Poleciałem na północ szukać skarbów i znalazłem się w okolicy tego słynnego Araba. Mówię sobie: "a zerknę". Ledwo wydałem 900$ na konia ( Turkoman ) w St. Denis ale zerknę.

I stał obsraniec jeden biały dziad i się prężył.

 

"Jest 23.55, o 6 wstaje do pracy, drapnę go w 15 min i idę spać" - pomyślałem wiedząc, że już kłamie.

 

1:15 się położyłem do łóżka. Yebaniec jeden. Płoszył się albo mnie zrzucał. Najgorsze jest jak już wsiądziesz. Skończyło się wersją na siłę. Jak go dosiadłem to spadliśmy ze skarpy. Nim koń wstał ja już czekałem, podbiegłem i wskoczyłem na żywca. Potem się zbugował ze mną o skały. Skakał cały czas ma wprost ale nie chciał się zmęczyć. Chyba zawiesił się na 2 minuty. Dopiero jak się "odbugował" to się chwilę powiercił pomiędzy drzewami i opanowane. Ale jakiś mały ten arab. No i klacz. To mam Kłusaka amerykańskiego, który jest wielki i robi wrażenie. Zobaczymy pożyjemy czy będzie chemia :D Bo z Turkomanem nie bardzo jest ale chciałem mieć ogiera żeby było " yc okej boi" zamiast "dac ołajt gyrl". Może dlatego, że kupiony, a nie zdobyty. Szkoda, że stajnia jest na 4 konie.

 

Wie ktoś czy to się jakoś rozwija potem?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Również nie odpuszczę 100% w tej części. W jedynce wbiłem platynę, wiec tym bardziej tutaj.

 

Słyszałem tylko o małym bugu, ze znikającymi orchideami, po skończeniu 4 rozdziału. Ja wciąż jestem w 3 z tym, ze juz zacząłem zbierać, żeby później nie mieć z tym problemu. Pytanie jest, kiedy mogę zacząć ten quest z roślinkami i ptakami ? 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Czy te korvy święte z rockstar wypuszcza wreszcie patch do tej gry? Chyba nie, już pomijam wszystko co zostało napisane w tym temacie, ten z(pipi)any wanted system, ale kolejna rzecz która jest zje.bana to porost brody który może się zbugowac i w ogóle nie będzie rosnąć xD od 2 chaptera wypiłem milion tonikow, spałem 100 lat i ciągle ten sam lvl brody.  Z tego co czytam dużo ludzi tez ma problem z tym fantem i potrafi się zblokowac i nie rosnąć. I jak ją mam się korva cieszyć z gry jak nie mogę zrobić sobie top wsiura z Artura? ;/

Odnośnik do komentarza

Dwa dni temu skończyłem fabułę, grając od premiery. Wyszło mi grubo ponad 100 h zabawy. Całkowite ukończenie gry mam na niemal 90%. Gra podeszła mi jeszcze lepiej niż się spodziewałem. Dla mnie tytuł wybitny, pod każdym względem (mimo drobnych wad). dalej odkrywam jeszcze coś nowego po skończeniu wątku głównego i jeszcze mi się nie znudziło. Nie wiem jednak, czy zrobię to na 100%, bo te wbijanie misji na złoto i niektóre zbieractwo to jakaś masakra. Na przykład po skończeniu gry miałem nie odkrytych z 50 gatunków zwierząt. Warto też podkreślić, że świetnie robi gra bez jakichkolwiek podpowiedzi z neta i odkrywanie wszystkiego samemu. Jestem ciekaw tego multi w sensie PVE, bo PVP tutaj nie widzę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...