Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy gadacie "z pierwszej czesci" ale pamiętajcie ze red dead redemption to druga czesc serii;) pierwszy był rd revoler

 

moze dlatego ze RD Revolver jesat stary, (pipi)owy i nikt o nim nie pamieta, a RD Redemption to goty, mesjasz narodow i zbawiciel poprzedniej generacji konsol i ludzie chcieliby bezposredni sequel tej wlasnie odslony? 

Odnośnik do komentarza

RDR jest dostępny we wstępnej kompatybilności na Xbox One, więc remaster zrobiony najtańszym kosztem w stylu Sony nie przejdzie

 

ależ oczywiście że przeszedłby w eleganckim 1080p i sztywniutkich 60 fpsach. zrobienie go w stylu GTA V, czyli dodanym fpp i 40% większej ilości królików na prerii, za cenę dalszego locka na 30 fps, to średni deal. 

 

chyba że w końcu dodaliby radio w koniu

Odnośnik do komentarza

moze dlatego ze RD Revolver jesat stary, (pipi)owy i nikt o nim nie pamieta, a RD Redemption to goty, mesjasz narodow i zbawiciel poprzedniej generacji konsol i ludzie chcieliby bezposredni sequel tej wlasnie odslony?

Stary i owszem, ale to żaden argument. Czy jest słaby to nie mi oceniać, niestety nie grałem, acz widziałem recenzje na yt i raczej pozytywne opinie (to nadal gra rockatara) i wydaje mi sie, ze pamiętać wypada, ze to od RD revolver sie zaczęło i gdyby nie ono to sequel by nie powstał, którego tak wszyscy wielbią. A swoją droga pewnie wszyscy mnie zjedzą ale redemption nie porwał mnie chyba tak jak was. O wiele lepiej bawiłem sie w serii gta, ale to pewnie dlatego ze nie przepadam za westernami choc mroczna wieża Kinga mnie porwała choc to troche inna bajka ;) co nie zmienia faktu, ze z niecierpliwością czekam co tam R* pokaże, bo jestem mega ciekawy

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...