Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda chlopaki, ze tak pozno sie odzywacie. Moglem miec tydzien temu ile chcialem, a tak to po ptokach. Innym kanalem sprobuje ogarnac. Od nintendo trzeba brac duzo podstawki, zeby miec limitke. A podstawki sie nie oplaca brac, bo nikt tego nie kupi i bedzie lezec jak xenoblade na wii u, gdzie nawet limitka jest do teraz za grosze.

I kolo sie zamyka.

Odnośnik do komentarza

Ja przedwczoraj zaklepałem na amazon.de. Dobrze w sumie że tak zrobiłem, bo teraz to już nigdzie nie widać. Nakład musi być naprawdę limitowany skoro takie cyrki. Obstawiam że na ebayu będzie gierka latać za chore 1000pln i nigdzie tego nie znajdzie. Polska dostanie pewnie 10sztuk i pozamiatane.

 

Mam nadzieję że wersja niemiecka będzie tak naprawdę wersją europejską. Z zafajdanymi znaczkami usk i pegi razem.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

szkoda chlopaki, ze tak pozno sie odzywacie. Moglem miec tydzien temu ile chcialem, a tak to po ptokach. Innym kanalem sprobuje ogarnac. Od nintendo trzeba brac duzo podstawki, zeby miec limitke. A podstawki sie nie oplaca brac, bo nikt tego nie kupi i bedzie lezec jak xenoblade na wii u, gdzie nawet limitka jest do teraz za grosze.

I kolo sie zamyka.

:(
Odnośnik do komentarza

i jak zwykle drama z jakimis preorderami, ktore koneic koncow bez problemu sie kupi w polskim sklepie xd niczego sie nie nauczyliscie przez te lata? z reka na pulsie poczekam sobie na spokojnie na polska oferte :lapka: 


a nawet jak sie nie uda, to MI (i tylko MI, nie wypowiadam sie za ludzkosc swiata) wcale nie bedzie przykro, palcic 350-400 PLN za limitke w ktorej nic nie ma poza 200 stronnicowym artbookiem :yao: steelbooka nie licze, a OST to nawet nie caly tylko wybrane kawalki. nintendo troche przesadza z tymi cenami limitek na switcha, FE warriors tez strasznie zawyzona cena ;/ 

Odnośnik do komentarza

a nawet jak sie nie uda, to MI (i tylko MI, nie wypowiadam sie za ludzkosc swiata) wcale nie bedzie przykro, palcic 350-400 PLN za limitke w ktorej nic nie ma poza 200 stronnicowym artbookiem :yao: steelbooka nie licze, a OST to nawet nie caly tylko wybrane kawalki. nintendo troche przesadza z tymi cenami limitek na switcha, FE warriors tez strasznie zawyzona cena ;/ 

 

No niestety. Cena a zawartość to bida z nyndzą. Ja tylko zaklepałem egzemplarz z możliwością anulowania, więc jak tylko gdzieś wyłapię taniej to zamawiam w innym miejscu.

 

Pomimo tego wszystkiego nadal chcę kolekcjonerkę. W tym przypadku fanbojstwo bierze górę nad rozsądkiem. Co zrobić? Jak żyć? Mam nadzieję że do grudnia mi przejdzie.

Odnośnik do komentarza

Ogladalem kiedys jakies wideo Xenoblade Chronicles X i bylem zafascynowany, ze sa duze roboty, jakeis dodatkowe misje, system kto sie z kim lubi, rozbudowywanie bazy czy cos. Nie pamietam dokladnie, ale gra wydawala sie bogata w opcjonalna zawartosc.

 

Czy cos podobnego jest potwierdzone w Xeno2? Nie ukrywam, ze planuje wziac na premiere i nie chce ogladac za duzo materialow.

Odnośnik do komentarza

Xeno 1 stał fabułą. Xeno X gameplayem. Mam nadzieję że tu będzie połączenie obu tych gier i dostaniemy ideał. No zobaczymy. Też dużo nie widziałem i w sumie już nie chcę widzieć. Resztę zobaczę u siebie na konsoli. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

http://www.siliconera.com/2017/09/18/xenoblade-chronicles-2-comparison-images-look-current-earlier-builds/

 

Lekki dałn może jest, ale liczy się całokształt, no i to żeby nie było spadków animacji. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...