Skocz do zawartości

sluchawki nauszne do 300zl


yaczes

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie dokonalowe to śmierć dla słuchu i lepiej ich sie wystrzegać.

tez nie do konca... jak ktos jest kretynem i słucha... po prostu głosno z wyśrubowanym EQ przez 4-5h dziennie, to potem tak jest. I tak, tyczy się to głownie bassheadów, reszta ludzi, przy w miarę normalnym uzytkowaniu raczej nie ma sie o co martwic na zapas.

ogolnie jak ktos słucha głosno na słuchawkach i nie ważne czy dokanałówkach, dokanałówkach z piankami, nausznych, wokółusznych /zamknietych/otwartych, etc, itp, to też długo nie będzie się ciszył dobrym słuchem. Tutaj więcej zalezy od swiadomości uzytkowników niz od typu słuchawek.   

Odnośnik do komentarza

No niemniej nie ma chu/ja we wsi, z racji konstrukcji dokami sobie najłatwiej słuch spier/dolić.

 

W związku z tym jako osoba na wpół głucha, po tym jak rozje/bały mi się te doki, które wtykało się wprost do mózgu

 

heavenII_black.jpg

 

zainwestowałem w kolejne dokanałówki xd, 

 

i-sony-mdr-ex650apt-zloty.jpg

 

Na głupotę nie ma rady. Pięknie grają, ale pierwsze co zrobiłem, to odjąłem trochę basu, żeby mi się w średnie pasmo nie wpier/dalał i lekko podbiłem górę. Chu/j z bassheadami, RTS jesteśmy z wami. Trochę wsiowy ten pseudo złoty mosiądz, ale będzie pasowało do kalenji.

Odnośnik do komentarza

280 w empikowej "promocji". No wiem, kupowanie słuchawek w empiku iksde, ale że miałem bony do zrealizowania, to kosztowały mnie jedynie podatek dochodowy 8) Model MDR-EX650APT jakby co.

Skubane zakładają się tak szybko i bezproblemowo jak douszne pchełki i od razu łapią seala. Jednak co SONY to SONY

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wyłapałeś, ale podstawowym kryterium doboru była dostępność słuchawek w sieci empik  :ragus:

Pewnie gdzieś na świecie są lepsze doki w okolicach 3 stów, ale w  k s i ę g a r n i  w tej kategorii były do wyboru sonki albo kompletnie przebasowane Jays 5. Xiaomki z tego co czytam też basują poza kontrolo. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wyłapałeś, ale podstawowym kryterium doboru była dostępność słuchawek w sieci empik  :ragus:

Pewnie gdzieś na świecie są lepsze doki w okolicach 3 stów, ale w  k s i ę g a r n i  w tej kategorii były do wyboru sonki albo kompletnie przebasowane Jays 5. Xiaomki z tego co czytam też basują poza kontrolo. 

HD pro nie basują. 

 

I tak masz farta, bo te soniaki są naprawdę fajnymi dockami :)

Odnośnik do komentarza

Od 2 lat śmigam z brainwavz m 2  i śmiało polecam. Ale to tylko do komunikacji miejskiej, czyli raz na rok. Tak na miacho to Marshall Major 2  na przemian z akg k451. Te ostatnie mogę komuś odsprzedać, bo chcę pozbyć się jednych półotwartych. Muzyki w domu słucham na Beyerdynamic DT990. 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Imo do kompa można coś tańszego. Ja sam zaraz kupię słuchawki z mikrofonem do skypea i do gier. Do 300 zeta można coś sensownego wybrać i na pewno będziesz zadowolony. DT990 bym do kompa sobie darował

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...