Skocz do zawartości

Polski Black Metaluch


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Moje przeciw Waszemu. Pogłoski jakoby za Batushkę współodpowiedzialna była ekipa z Mgły krążyły po Brutal East VIII aż miło, a wyszły one z ust organizatorów. Na plus jest jeszcze konstrukcja riffów Mikołaja i fakt, że trasy koncertowe Mgły i Batushki nie pokrywają się ze sobą, więc możemy wykluczyć jakoby oba zespoły nie mogły być w dwóch miejscach na raz.

​edit: i chuy bombki strzelił :cool:

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

Maciucha w temacie kowerów, wrzucił Velvet Revolver. A że piję sobie piwko, to przypomniał mi się stary, polski zespół VELVET THORNS z Krakowa. Ktoś to zna? Nie? Wiedziałem.

Mnie jarały wówczas klawisze, wokal skrzeczący (jako łepek, jak słuchałem, to myślałem że diabeł ma taki głos... w bajkach to na pewno:)

A zespół odkryłem, dzięki gazetce MetalSide, którą kupiłem w sklepie muzycznym w Głogowie, który to sklep prowadził pan z Zielonej Góry - pozdrawiam. Ech, stare czasy%

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

OK, ale nie w tym temacie. Nie widzę tutaj konfliktu.

 

Swoją drogą: ja pier.dolę pierwsza minuta albumu to jest jakiś niesamowity masakrator. Je.bnięcie tak potężne że zwala z nóg. :obama: 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, ornit napisał:

Jak ktoś się nie interesuje tym gatunkiem muzyki to nic dziwnego. Ja linkowałem w nowościach w dniu premiery. Bawi mnie to, że ktoś się budzi po dwóch tygodniach.

Akurat ja się interesuję, ale nie mam czasu śledzić wszystkich premier z każdego gatunku, którym się interesuje, a jest ich trochę. A do tematu nowości to pewnie z miesiąc nie zaglądałem.

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ornit napisał:

Jak ktoś się nie interesuje tym gatunkiem muzyki to nic dziwnego. Ja linkowałem w nowościach w dniu premiery. Bawi mnie to, że ktoś się budzi po dwóch tygodniach.

Dwa tygodnie to jest nic dla muzyki. Jakbyś napisał "dwa miesiące temu gierka wyszła", to tak. Ale tutaj... no nie przesadzajmy.

A dobrze, przynajmniej ktoś odświeżył mój temat:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...