Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Odejście z Polonii Bytom Jakuba Świerczoka wydaje się być jedynie kwestą dni. Poważnie zainteresowane sprowadzeniem utalentowanego napastnika są Wisła Kraków i niemieckie 1.FC Kaiserslautern. Okazuje się jednak, że przeciwni sprowadzeniu piłkarza na Reymonta są kibice "Białej Gwiazdy".

- Mamy nadzieję, że osoby odpowiedzialne w klubie za transfery pójdą po rozum do głowy i nie dopuszczą do tego, by wyżej przedstawiona postać trafiła na Reymonta. Nie jesteśmy i nigdy nie będziemy kibicami, którzy nie będą zwracać uwagi na takie sytuacje. Pewne wartości są i zawsze będą na pierwszym miejscu. Do wszystkich, którzy uznają przedstawione stanowisko za zbyt radykalne napiszemy tylko jedno - szanujmy się. Wisła to klub, któremu sprowadzanie pewnych piłkarzy po prostu nie przystoi. Budowanie piłkarsko wielkiej drużyny musi iść w parze z przestrzeganiem pewnych zasad. Jeżeli o nich zapomnimy i my niegodni będziemy podania ręki - czytamy w oświadczeniu Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. (wp.pl)

 

 

Śmiechowy motyw, szczególnie jeśli przypomnimy sobie, jakim strzałem w dziesiątkę były poprzednie takie akcje protestacyjne mądrych chłopaczków z SKWK, z blokowaniem transferu wracającego z zagranicy Tomka Frankowskiego, na czele :D

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

śmiechowy to jest ten chłopaczek, gość który wrzuca sobie na fejsika zdjęcia w szaliku "śmierć Wiśle", po czym mówi że jak strzeli 3 bramki to wszyscy mu to zapomną dodatkowo wylatuje z Cracovii za problemy z głową nie jest dobrym pomysłem na napastnika. Już widzę jak Małecki by go gnoił na każdym kroku xD

 

Niech ten świerszczok (pipi) do szwabii, tam pokażą mu jego miejsce w szeregu, może się ogarnie bo jeszcze nic nie osiągnął a już mu odwala.

 

co do Franka, skwk to sobie może blokować... na szczęście jeszcze jest Cupiał.

Edytowane przez Ofsajd
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Uściślijmy, że chodzi o zdjęcie o którym każdy słyszał, ale nikt go nie widział ;)

Poza tym, zakładając, że fotki istnieją- ile on miał lat, kiedy grał w Cracovii: 15?? IMO to normalne, że gówniarz, będąc w obcym mieście trzymał z kolegami z zespołu, z których większość pewnie była mocno za Craxą, co nie znaczy, że był jakimś jej fanatykiem- chyba kolo nie ma aż tak źle we łbie, żeby będąc sympatykiem Pasów i mając oferty z innych klubów, na siłę i wbrew sobie pchać się do Wisły...

 

A ocena, czy byłoby to realne wzmocnienie to już sprawa dla Valckxa- widziałem go w meczu pucharowym z Lechem i grał piach, możliwe, że dochodzi do tego jeszcze sodówa- jak pójdzie za kasą do Reichu, to na 90% skończy się tak jak z Nwaogu, Sobiechem, czy Klichem, czyli niewesoło :P

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Kazimierz Moskal zostaje na stanowisku trenera pierwszego zespołu Wisły Kraków. Taką decyzję podjął dzisiaj zarząd klubu. Umowa z Kazimierzem Moskalem została zawarta na czas nieokreślony.

13245717629584.jpg

Trener Moskal posadę szkoleniowca Wisły Kraków objął w listopadzie po dymisji Roberta Maaskanta. Pod jego wodzą mistrzowie Polski rozegrali sześć spotkań. Cztery z nich, w tym dwa mecze w Lidze Europejskiej, wygrali. Piłkarze Białej Gwiazdy zakwalifikowali się również do fazy pucharowej rozgrywek LE.

 

„Jestem bardzo zadowolony z tego, że wyjaśniła się sprawa mojej przyszłości. Z drugiej strony wiem, że przed mną wielkie wyzwanie. Tym bardziej jest mi miło, że kibice tak mnie wspierają” – powiedział Kazimierz Moskal. „W każdym meczu, w którym prowadziłem drużynę, czułem się jak pierwszy trener, a nie tymczasowy” – podkreślał Moskal, któremu do tej pory powierzono prowadzenie Wisły do końca rundy jesiennej.

 

 

:yahoo: :yahoo: :yahoo:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Ofsajd

zaległy Superpuchar Polski z zeszłego sezonu , 11.02.2012 Stadion Narodowy Wisła - Legia obie ekipy dostały po 10tys biletów, choć Legii będzie pewnie sporo więcej ;)

 

btw. to będzie pierwszy oficjalny mecz na Narodowym ;) w przyszłym tygodniu rusza u nas sprzedaż biletów

Odnośnik do komentarza
Każdy mecz do dzisiejszego dnia był kibicowskim świętem. Podobnie miało być również w trakcie dzisiejszego spotkania. Jednakże pewne działania oraz postępowanie zadecydowały o tym, że w trakcie dzisiejszego spotkania zaprotestowaliśmy i pozostawiliśmy nasz sektor pusty!

Nie do przyjęcia przez nas bowiem jest fakt, iż na dzisiejszym meczu pojawiło się ponad 20 nieumundurowanych policjantów, którzy zasiedli w kilkuosobowych grupkach na każdym z sektorów w tym na młynie. Ponadto owi panowie nie musieli dzisiaj uiszczać opłaty w wysokości 25 zł, jak również bez stosownej akredytacji kamerowali sobie całe spotkanie.

Jako kibice Wisły Kraków, nie będziemy tolerować zaistniałej sytuacji, tym bardziej zasiadać w jednym sektorze z owymi "spec służbami". Dlatego też liczymy, iż drodzy kibice okażecie wyrozumiałość i nie potępicie takiego stanu rzeczy!

Grupa Kibicowska Ultra Kosz

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

7tys biletów poszło w 6dni, SKWK zamawia następną partię ;) szykuje się największy wyjazd w Polsce :D nasz rekord - 6tyś w Rzymie na Lazio został pobity :)

 

trochę się rozpędziłem z tym największym wyjazdem: rekord należy do Gónika Z. za derby śląska na stadionie śląskim - coś koło 15tys

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Europejska Unia Piłkarska nałożyła na Wisłę karę w wysokości 20 tys. euro w związku z nieprawidłowościami podczas meczu z Twente Enschede. UEFA wytknęła klubowi odpalenie przez kibiców 30 rac na trybunie północnej oraz zajmowanie dróg ewakuacyjnych na trybunach północnej i południowej.

[/left]

"W związku z tym już teraz zwracamy się do kibiców z prośbą, aby w trakcie najbliższego meczu Ligi Europejskiej ze Standardem Liege dostosowali się do zaleceń UEFA i pozostawili wolne miejsce na schodach na sektorach C i G" - pisze klub w swym komunikacie.

 

 

już to widzę xD

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

nie znam tematu.

 

http://tvp.info/pano...12-1800/6248553 (5:50)

 

a oni dalej swoje xD

dyr ds. bezpieczeństwa Legii Warszawa "wiemy że przy udziale kibiców Wisły Kraków dochodzi do bójek gdzie są ofiary śmiertelne"

wypowiedź z dupy, niezwiązana zupełnie z tematem. Materiał niby o przygotowaniach do Ojro pod względem bezpieczeństwa, a w tle finał PP z Bydgoszczy i strona SKWK.

 

czy oni są niedo(pipi)ani?

 

edit: chyba faktycznie nie pozostaje nic innego jak zdemolować tę stolicę, co by nie zawieść oczekiwań dziennikarzyn.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Jak na razie nie ma żadnej oficjalnej informacji dotyczącej ewentualnego przeniesienia meczu na inny termin, więc na chwilę: tak, odbędzie się. Obstawiam że jeżeli w dniu meczu będzie taki mróz jak jest teraz to po prostu zmienią godzinę meczu na jakąś wcześniejszą.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd
Wisła Kraków została ukarana za odpalenie przez kibiców Białej Gwiazdy rac dymnych w trakcie meczu z Fulham w Londynie. Na klub została nałożona kara finansowa.

szkoda że się nie pochwalili ile dostali tej kary ;)

 

na meczu ze Standardem mają zostać wprowadzeniu stewardzi na młyn, są przygotowane dla nich pewne atrakcje - nudzić się nie będą :)

 

wbrew informacjom dot. odwołania superpucharu mecz się odbędzie, został przeniesiony pod stadion Wisły, zespoły które będą brały w nim udział nie zostały jeszcze wybrane. z tej okazji być może zostanie zaprezentowana okazjonalna oprawa. Aby wziąć udział w tym historycznym wydarzeniu nie są potrzebne żadne karty kibica, ani bilety.

 

edit: początek planowany jest na godzinę 14.00

 

koniec informacji parafialnych

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...