Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wściekły Pies

- Co oznacza dla was ta przegrana? Czy to pożegnanie Wisły z szansami na awans do europejskich pucharów przez ligę? - zapytał dziennikarz "Przeglądu Sportowego".

- Porażka nie oznacza nic szczególnego. To po prostu jeden ligowy mecz mniej do końca sezonu. Nie ma co się nad tym za długo zastanawiać. Lepiej brać się do pracy i włożyć wszystkie siły w przygotowania do meczu z Legią.

 

Małecki powinien sobie z nim porozmawiać, albo jeszcze lepiej Pareiko. Chociaż najlepiej byłoby gdyby go wypier.dolili dyscyplinarnie na zbity pysk. Kutas bez ambicji.

 

edit: z drugiej strony, przynajmniej jest szczery.

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza

Ogólnie mam wrażenie, że 90% grajków myśli to samo co powiedział Kirm. Przynajmniej z nasze ligi. Patrząc na ich grę jedyne co mi się nasuwa na myśl od dłuższego czasu to:

 

'O (pipi)a, no nic trzeba iść zagrać mecza, dobrze że tylko raz w tygodniu te męczarnie na oczach tych debili co to myślą że będziemy się pocić za te ich śmieszne klubiki'

 

Podejrzewam że wynik to dla nich nic nie znacząca sprawa, w końcu wypłata i tak będzie. :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Wściekły Pies

Decyzją trenera Michała Probierza Dragan Paljić został przywrócony do pierwszej drużyny Wisły Kraków, a tym samym kara nałożona na niego po meczu z Górnikiem Zabrze przestaje obowiązywać.

13363027181246.jpg

 

jak się nie ma co się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma. Na dzisiejszy mecz jest już 2 obrońców :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Wściekły Pies
Wisła Kraków rozwiązała dziś za porozumieniem stron kontrakt zDraganem Paljiciem - podała oficjalna strona naszego klubu. Serb grał w Wiśle przez dwa ostatnie sezony i wystąpił w tym czasie w dokładnie 70 spotkaniach. Jego największym sukcesem było wywalczenie przed rokiem mistrzostwa Polski.

 

czekam na podobny komunikat dot. Jaliensa, Garguły i Jovanica.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Wściekły Pies

13379428106234.jpg

 

To będzie druga przygoda Głowackiego z Wisłą. Wcześniej zawodnik barwy Białej Gwiazdy reprezentował w latach 2000 – 2010. W barwach Białej Gwiazdy rozegrał 285 meczów i strzelił 10 bramek. Razem z Wisłą zdobył sześć tytułów mistrzowskich, przez wiele lat pełnił funkcję kapitana drużyny z Reymonta 22.

 

Z Wisły Głowacki odszedł do Trabzonsporu, gdzie występował przez dwa sezony. W tym czasie rozegrał 33 mecze w tureckiej lidze, a także w europejskich pucharach, w tym między innymi sześć razy zagrał w Lidze Mistrzów. Teraz piłkarz wraca do drużyny Białej Gwiazdy. „Mam taką cichą nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócę, nie wiem, w jakiej roli, ale mam nadzieję, że będzie mi dane wrócić tutaj do Wisły” – mówił dwa lata temu Głowacki, żegnając się z Wisłą. Dziś jego marzenie się spełnia. „Głowa”, witamy z powrotem w Wiśle!

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

@Bartg zapomniałeś o Brożkach i Baszczyńskim ;)

 

@Oran: o ile Głowa się nie połamie to powinien reprezentować wyższy poziom niż taki Czekaj/Jaliens/Diaz/Bunoza

 

to już wole mariusza "strace mistrzostwo" jopa, bo on popełnił jeden błąd :D Głowacki to kopalnia błędów, Czekaj za to trochę pogra i może być dobrze, bo problem nuneza pewnie zniknie (nuneza wpuszającego na mine).

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

@Bartg zapomniałeś o Brożkach i Baszczyńskim ;)

 

@Oran: o ile Głowa się nie połamie to powinien reprezentować wyższy poziom niż taki Czekaj/Jaliens/Diaz/Bunoza

 

to już wole mariusza "strace mistrzostwo" jopa, bo on popełnił jeden błąd :D Głowacki to kopalnia błędów, Czekaj za to trochę pogra i może być dobrze, bo problem nuneza pewnie zniknie (nuneza wpuszającego na mine).

 

Głowacki kopalnią błędów? Nie oglądałem jego meczy w Trabzonie, ale pamiętam że gdy jeszcze grał w Wiśle to nie często zdarzały mu się błędy, za to miał z tym problem w reprezentacji :D

 

e: literówka

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Wściekły Pies

OFICJALNIE: Wisła Kraków wypożyczyła na rok napastnika z Hondurasu Romella Quioto - poinformował na swojej stronie internetowej klub piłkarza CDyS Vida. W umowie zawarto także opcję pierwokupu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Wściekły Pies

Michał Miśkiewicz został nowym zawodnikiem Wisły Kraków. Bramkarz podpisał z krakowskim klubem kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2014 roku.

13401089518284.jpg

 

Miśkiewicz urodził się 20 stycznia 1989 roku w Krakowie. Swoją karierę zaczynał w Kmicie Zabierzów. Na początku sezonu 2007/2008 podpisał kontrakt z drużyną AC Milan. Przez kolejne dwa sezony młody bramkarz grał w młodzieżowym zespole Rossonerich. W lipcu 2009 roku został wypożyczony do Chievo, jednak i tam nie zdołał przebić się do pierwszego składu. Rok później polski zawodnik przeszedł do czwarto ligowego Crociati Noceto, skąd ponownie został wypożyczony, tym razem do FC Südtirol-Alto Adige, grającego we włoskiej trzeciej lidze.

 

23-letni bramkarz w połowie maja trafił na testy do Wisły. W barwach Białej Gwiazdy Miśkiewicz rozegrał dwa mecze sparingowe: z Widzewem Łódź (0:0) oraz z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:2).

 

„Przychodzę tutaj z zamiarem podniesienia swoich umiejętności. Jestem jeszcze młody, bo mam 23 lata i tak naprawdę nigdzie jeszcze nie zaistniałem. Mam nadzieję, że Wisła da mi dużo, a ja dam dużo Wiśle” – powiedział po podpisaniu 2-letniej umowy Michał Miśkiewicz.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

może coś z niego będzie :)

 

btw.

 

Stan Valckx nie jest już dyrektorem sportowym Wisły Kraków. Holender zakończył dwuletnią współpracę z klubem.

 

Valckx do Wisły trafił w sierpniu 2010 roku. W klubie odpowiedzialny był nie tylko za transfery, ale także za dział skautingu i stworzenie systemu szkolenia pracy z młodzieżą.

 

Wisła Kraków SA pragnie podziękować Stanowi Valckxowi za współpracę z klubem, za profesjonalizm w wypełnianiu obowiązków dyrektora sportowego oraz życzy powodzenia w dalszej działalności.

Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

13406143876712.jpg

 

 

Daniel Sikorski został nowym piłkarzem Białej Gwiazdy. Napastnik podpisał roczny kontrakt z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata.

 

Sikorski urodził się 2 listopada 1987 roku w Warszawie, ale karierę piłkarską rozpoczynał w Austrii, dokąd przeprowadzili się jego rodzice. W sezonie 2005/2006 trafił do Bayernu Monachium, gdzie występował w drużynie rezerw. W 2010 roku, po wygaśnięciu jego kontraktu z niemieckim klubem, napastnik związał się trzyletnią umową z Górnikiem Zabrze. W barwach zabrzańskiej drużyny rozegrał 26 meczów i strzelił 6 goli. Rok później piłkarz trafił do warszawskiej Polonii, jednak sezonu 2011/2012 nie zaliczy do udanych. W czerwcu Sikorski za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Czarnymi Koszulami. Zawodnik ma również na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Austrii.



W Wiśle Kraków Daniel Sikorski będzie grał z numerem 23.

 

Edytowane przez Wściekły Pies
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

dsc_1015.jpg

 

Patryk Małecki odchodzi do tureckiego Eskişehirspor Kulübü. Po dzisiejszych negocjacjach w klubie dowiedzieliśmy się, że trener Probież nie widzi Małego w drużynie i jego szanse na grę w Wiśle są nikłe. Po tym spotkaniu zawodnik zdecydował się odejść z Reymonta.

Małecki dogadał się z tureckim klubem nazywanym "Czerwone Błyskawice" , i już dziś wylatuje z Krakowa w stronę Turcji.

Jeszcze dziś na naszej stronie przeczytacie ekskluzywny wywiad z Patrykiem.

 

Przypomnijmy, że "Mały", debiutował w Wiśle sześć lat temu, rozegrał w naszych barwach 166 spotkań i strzelił 29 bramek.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...