Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ofsajd

to jest prowo, żeby media i POlicja srały ze strachu że będą mieli 2 manifestacje w stolycy. Jak widać po wpisach na portalach czy newsach w tv cel został osiągnięty :)

już kiedyś Widzew (albo Jaga) coś takiego zrobił, zgłosili manifestacje w Krakowie, gdy donek wydał zakaz wyjazdowy w całej Polsce i nikt nie przyjechał, a POlicja musiała się pryzgotować na ewentualne zabezpieczenie pochodu.

ale ciiiiiiiii... niech się boją :D

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

- Patryk miał czas na przemyślenie swojego zachowania, ale nie stawił się dzisiaj na spotkanie z trenerem, w związku z czym sam wykluczył się z wyjazdu na mecz ligowy do Lubina - powiedział na łamach oficjalnego serwisu klubu, rzecznik prasowy Wisły Kraków, Adrian Ochalik.

 

Mały nie przestaje mnie zadziwiać, grał piach nad piachy, Moskal go zdjął a on się obraził na cały świat. Albo jest się "kozakiem/cwaniakiem" i obraża wszystkich, rządzi w szatni, wygania kibiców, albo jest się zapłakanym smarkaczem, który obraża się jak ktoś mu zabawki zabiera i wyznaje zasadę "na złość mamie odmrożę sobie uszy".

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd
Na konferencji prasowej dziennikarze poruszyli temat Patryka Małeckiego, który do Lubina nie pojechał. „Chciałbym powiedzieć, że jeśli chodzi o Patryka, to to, co się stało w momencie, kiedy został zmieniony i nie podał mi ręki, nie ma znaczenia. Ja też grałem w piłkę i jestem w stanie to zrozumieć. Można się zastanawiać nad tym, co było dalej: nad jego reakcją w kierunku ławki rezerwowych i po meczu. Taką decydującą rzeczą było to, co zrobił następnego dnia” - powiedział Kazimierz Moskal. „Patryk miał czas, żeby spokojnie się zastanowić, ale był zdegustowany tym, że został zmieniony i przed drużyną powiedział, żeby go nie brać pod uwagę przy ustalaniu składu na Zagłębie, że nie chce grać i trenować w tej drużynie” - ujawnił szkoleniowiec. „On do tej pory nie zmienił decyzji. Ja w tej kwestii mogę powiedzieć tyle, że mogę mu pomóc, bo każdy zasługuje na to, aby podać mu rękę, ale pierwszy krok należy do Patryka, a później do władz klubu" - podkreślił Moskal. Pytany o to, czy Małecki będzie trenował z Wisłą, trener odparł: „W tej sytuacji nie potrzebuję takiego zawodnika w szatni, a tym bardziej na murawie”.

 

 

 

 

 

 

Niech się chłopak pakuje powoli.

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd
„W poniedziałek Patryk potkał się z trenerem Moskalem, sam poszedł się z nim spotkać. Trener powiedział mu jak widzi sytuację i jak widzi ją drużyna. Wyjaśnił mu też, co powinien zrobić Patryk, żeby zacząć dalej rozmawiać” – wyjawił Ochalik. „Piłkarz musi zrozumieć, że pewne zasady obowiązują wszystkich. Musi też przeprosić trenera i drużynę, bo jeśli najpierw powiedział „przepraszam”, a chwilę później poinformował, że nie chce być branym pod uwagę przy ustalaniu składu na mecz z Zagłębiem i że woli grać w Młodej Ekstraklasie, to wyklucza to, co powiedział moment wcześniej” – dodał rzecznik prasowy Wisły.

 

„Na pewno nie jesteśmy szczęśliwi, że musimy się tym zajmować, bo przed nami bardzo ważny mecz ze Standardem Liege” – podsumował Adrian Ochalik.

 

Mam nadzieję że jego marzenie nie zostanie spełnione i wypie.rdolą go na zbity pysk, ewentualnie zostanie pierwszym, honorowym członkiem wiślackiego klubu kokosa i będzie np. odśnieżał trybuny - przynajmniej się do czegoś przyda xD ewentualnie może też podawać kiełbaski piknikom.

 

a za ten tatuaż, niech mu ręka uschnie. Reyman się w grobie przewraca!

Edytowane przez Ofsajd
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Wisła Kraków SA informuje, że zawodnik Patryk Małecki został odsunięty od treningów z pierwszą drużyną naszego klubu do zakończenia sezonu 2011/12. Zawodnik nie będzie przesunięty do zespołu Młodej Ekstraklasy ani żadnej innej drużyny Wisły Kraków. Klub zgodnie z obowiązującymi przepisami zapewni mu odpowiednie warunki do treningu oraz opiekę medyczną.

Wisła Kraków wystąpi także do Wydziału Dyscypliny PZPN, będącego organem pierwszej instancji, o ukaranie zawodnika zgodnie z regulaminem dyscyplinarnym.

W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub. Szanując każdą osobę i jej indywidualizm nie możemy jednak pozwolić, aby negatywne wzorce zachowań zniszczyły panujące zasady, którymi klub był i jest wierny od zawsze. Te podstawowe zasady dotyczą wszystkich pracowników, a w szczególności piłkarzy. Patryk Małecki zaś swoim zachowaniem przeciwstawił się tym normom, narażając tym samym na szwank dobre imię klubu. Właśnie dlatego Wisła Kraków SA zdecydowała się na taką decyzję.

Wisła Kraków SA

 

 

i bardzo dobrze!

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jestem na niego strasznie wkur.wiony. Nie podanie reki Moskalowi można jeszcze wybaczyc , były emocje itd ale już odmawa wyjazdu na mecz jest skandaliczna.

 

Patryk udowadniał przez lata, że zależy mu na klubie ale swoim obecnym zachowaniem zdaje się temu przeczyc. Poza tym no klania się staropolskie przysłowie: "znaj proporcje mocium panie!"

 

Malecki to nie Messi czy Lampard....choc paradoksalnie obaj z wymienionych takich fochów nie stawiają .

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

Małecki to wielki fan swoich kibiców, więc pewnie nie będzie chciał odchodzić za granicę (jeśli by nawet ktoś go chciał). Podejrzewam, że od poniedziałku do piątku będzie pracował w Tesco, a w soboty skandował na żylecie.

sam jesteś żyleta ogóreczku.

Odnośnik do komentarza

problemy z Małeckim są zasadniczo dwa:

 

- jego ego a raczej uważanie się za najlepszego piłkarza Wisły i jedynego tak oddanego klubowi w tej całej ferajnie. Stąd też ciągłe fochy o brak podań, złe akcje do kolegów i fochy na trenerów gdy Ci go pomijają w składzie lub za wcześnie ściągają z boiska ( Kasperczak, Maaskant, Moskal)

 

- nieumiejętność pogodzenia się z zarobkami, chłopak nie raz podkreślał,że zarabia praktycznie najmniej z obecnej pierwszej 11 wisły co notabene jest nawet dla mnie niezrozumiałe, jeśli dodamy do tego punkt1 wychodzi kolejny czynnik wpływający na jego częste fochy

Odnośnik do komentarza
Gość Ofsajd

wróble ćwierkają że Cupiał znowu zaczął ingerować w klub. Zatrudnienie Probierza to jego decyzja, od poniedziałku podobno Małecki ma wrócić do treningów, również "za plecami" Basałaja. Z resztą podobno Basałaj jak i Valks mają odejść po zakończeniu sezonu.

Edytowane przez Ofsajd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...