Skocz do zawartości

Wisła Kraków


Rekomendowane odpowiedzi

No i git dawno żadnej wojny kibiców z klubem nie było, tyle że w Krakowie to oznacza, że zaraz ktoś zaatakuje maczetą Bednarza, albo spali mu samochód. Fajnie, ze kolejne stowarzyszenie kibiców uważa się za ważniejsze od klubu, działaczy czy trenera :) Podobny przykład jak w Zawiszy, ultrasi woleliby grać w 4 lidze na pastwisku, byleby klubem rządzili "ich" ludzie, nieważne, ze Smuda wyciągnął z tego zespołu więcej niż ktokolwiek przypuszczał i że pewnie latem Wisła zagra w el. Ligi Europy, lepiej jakby na stadionie płoneły race, trenerem był Małecki, obrażano kogo się da, wywieszano super patriotyczne oprawy, a Wisła broniła się przed spadkiem. Chyba jestem za stary, żeby to ogarnąć.

tez nie kumam tej chorej polityki ultrasow i ich nainterpretacji patrityzmu i barw klubowych w mysl zasady "klub to my, a nie wy". Nie dosc, ze nasza liga to totalna mizeria na ladnych ale pustych stadionach to jeszcze kibice ida na wojne z klubami bo ktos ma czelnosc powiedziec publicznie, ze racowiska rzucane na murawe sa zle.

Odnośnik do komentarza

 

Informacyjna Agencja Radiowa poinformowała, że policja rozważa złożenie wniosku do sądu o delegalizację Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Zdaniem małopolskiej policji członkowie stowarzyszenia odpowiadają za zakłócanie porządku na trybunach, odpalanie rac i stwarzanie zagrożenia dla innych osób.

 

IAR informuje także, że policja rozważa również wniosek o odebranie koncesji restauracji "U Wiślaków".

 

Na początku meczu z Ruchem Chorzów z terenu sąsiadującego z restauracją odpalone i wystrzelone zostały race w kierunku stadionu.

 

na podstawie: polskieradio.pl

 

tak jak te wszystkie wojenki na lini klub-kibice mam gdzieś, tak zamknięcie restauracji byłoby nie fajne :< ktoś się mocno zawziął na skwk

Odnośnik do komentarza

 

 

Informacyjna Agencja Radiowa poinformowała, że policja rozważa złożenie wniosku do sądu o delegalizację Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków. Zdaniem małopolskiej policji członkowie stowarzyszenia odpowiadają za zakłócanie porządku na trybunach, odpalanie rac i stwarzanie zagrożenia dla innych osób.

 

IAR informuje także, że policja rozważa również wniosek o odebranie koncesji restauracji "U Wiślaków".

 

Na początku meczu z Ruchem Chorzów z terenu sąsiadującego z restauracją odpalone i wystrzelone zostały race w kierunku stadionu.

 

na podstawie: polskieradio.pl

 

tak jak te wszystkie wojenki na lini klub-kibice mam gdzieś, tak zamknięcie restauracji byłoby nie fajne :< ktoś się mocno zawziął na skwk

 

 

Nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Brawo Łukasz!

 635360440240434581.jpg

 

mam nadzieję że Burliga wyleci z klubu tak samo jak wyleciał Łobodziński gdy był podejrzewany o udział w handel meczami w Zagłębiu Lubin. 

 

ciekawe czy ilość żółtych kartek jakie zdobył w tym sezonie jest związana z tym że stawiał na pewniaki  :rofl:

Odnośnik do komentarza

ciekawe czy cos obstawil na dzisiejsze ruch-wisla :D

 

btw nie kumam jak te grajki/sedziowie musza byc tepi chodzac osobiscie do bukow i ryzykowac wpadke zamiast wysylac swoje konkubiny/rodzine

 

na weszło opisali to trochę z perspektywy uzależnionego (co jak co, ale mają tam doświadczenie z ekstremalnymi przypadkami - Iwan i Kowalczyk)

jak jesteś uzależniony od czegoś to się z tym ukrywasz, Burliga słynął z tego że sporo czasu spędzał w kasynach (przez co ma kosmiczne długi, niekoniecznie w bankach). wyobraź sobie że dziewczyna/matka/ojciec/brat prosi Cię regularnie żebyś poszedł postawić kupon za większe pieniądze, w końcu powiesz im że nie będziesz im pomagał wy(pipi) kolejnej sporej sumki w błoto, wtedy zaczną chodzić sami i to tak żebyś Ty o tym nie wiedział.

 

pewnie postawił na Ruch - Wisła (1) na kursie 2.35 bo przegrana na wyjeździe to w zasadzie pewniak w tym sezonie ;)

 

btw. podobno Jankowski ma przejść po sezonie do Wisły 

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

a podobno w Wiśle nie ma młodzieży, za to Lech i Legia mają cudowne akademie...

 

półfinał Centralnej Ligi Juniorów: Wisła 5-1 Lech, sędzia naoglądał się chyba za dużo MŚ, bo odgwizdał przynajmniej 4 spalone których nie było, po których młodzi Wiślacy wychodzili sam na sam z bramkarzem.

skrót:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

jak to wczoraj przeczytałem (o podpisaniu Sadloka) to myślałem że to jakiś głupi żart, swoją drogą Szewczyk podpisał kontrakt z Ruchem więc wymiana zawodników trwa w najlepsze :D

 

a wynik rewanżowego meczu w finale CLJ to jakiś kosmos :D i bardzo dobrze niech pasiaste od młodego znają swoje miejsce w szeregu :D

Edytowane przez ofsajd
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

o dziwo pokazał się wczoraj z bardzo dobrej strony, szczególnie w ofensywie. bardzo cieszy mnie 15min Zająca w końcówce, chłopak wyszedł bez spiny, oddał jeden groźny strzał po którym Wisła dostała rzut rożny. mam nadzieję że stopniowo będzie dostawał coraz więcej czasu, bo wczoraj w 15min pokazał więcej niż Boguski przez 75...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...