Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 18.04.2018 o 11:42, devilbot napisał:

 

No i wraz z nowym bossem pojawią się relic weapons. Nowy end game content z bossa bedzie mozna dropić unikatowe bronie dużo lepsze niż te co sami crafcimy np. Lsa z dlugą biała ostrością, 500 paraliżu i 3sloty 3 levelowe. Oczywiscie w 4u był ten system i większość ludzi nigdy nie trafiła wymarzonej broni.

 

W(pipi)ili mnie miałem nie przedłużać plusa a teraz muszę chyba na 2 lata wykupić.

Wczoraj zacząłem z tą Kulvą i chyba za piątym razem fajny LS wydropił złoty, 330 paraliż, biała ostrość, slot3, +20def tylko słaby dmg z 560. Jest możliwe. Robię set, jeszcze tylko gatki i buty.

Pakuje w plecak Handicraft lvl5 i polatam trochę z tym LSem dla szpanu bo fajne złote cacko (pochwa też fajna ;])

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, devilbot napisał:

 

Napisz jaką grasz bronią chociaż. Na niego nie ma specjalnych taktyk poza tym żeby walić w białe kolce zanim mu stwardnieną, a jak robi na nas lot na główkę chowamy broń i robimy panic dive - bieg i rolka w kierunku od potwora.

 

Glownie LS lub GS, ale podczas kampanii nic nie farmilem, co sie dalo wykraftowac z armor to mam, ale zadnego konkretnego setu, helm chyba z low rank dalej xD

 

Do tej pory szedlem jak burza, ubil mnie chyba tylko diablos i pink rathian, ale szybko padli. Nergigante okazal sie konkretna bariera...

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2018 o 13:42, Marlon napisał:

 

Glownie LS lub GS, ale podczas kampanii nic nie farmilem, co sie dalo wykraftowac z armor to mam, ale zadnego konkretnego setu, helm chyba z low rank dalej xD

 

Do tej pory szedlem jak burza, ubil mnie chyba tylko diablos i pink rathian, ale szybko padli. Nergigante okazal sie konkretna bariera...

 

Jak go ubiłem pierwszy raz to miałem zmaksowany set z odogarona z hr. i najmocniejszy dostępny na tym etapie elektryczny switch axe. No ale ja cała grę switch axem przeszedłem. Ubić da się wszystkim graj tym czym umiesz. No i używałem boostow do def i ataku. 

Odnośnik do komentarza

Dzieki za gre Yano i Devil. Panowie jestescie koksy ^^ Mimo ze w tej serii mam przegrane kilkaset godzin, to przy Was czuje sie jak amator :D Widac w rozmowach ze jestescie pasjonatami tej serii. No coz pozostaje mi tylko grac i sie rozwijac w tej grze. Jestem juz na koncowce fabuly. Zrobilem glewie z deviljho, ktora chyba ajest teraz najmocniejsza bronia w moich zbiorach. Wczoraj podszedlem pierwszy raz do zadania na arenie - 4 potwory - Anjanath, Odogaron, Rathalos, Teostra. Zero zgonow i wszystkie padly za pierwszym razem. Teostra to niezly bydlak. Rathalos padl chyba najszybciej. "Wioslo" kręcilo jak szalone :D Musze je ulepszyc do rank 7, ale do tego trzeba bedzie pofarmic Devil'a bo kilku elementow brakuje. Piekna gra ....

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Event z Kulve się skończył można było wydropić z niego niezłe zabawki. Poniżej moje dobre czasy używając jednej z takich zabawek HBG Taroth Horn, przesadzony shotgun.

Scream Lock to technika przerywania potworowi krzyku przed ucieczką do nowej lokacji:

 

 

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajne filmiki, dobry owning pwning, ja z lenistwa pocisnąłem trochę wydropionym LSem, ale prócz tego jeszcze z Kulvy złote Duale wypadły, lanca, owadzia pała, GS i może coś tam jeszcze więc może kiedyś wypróbuje.

Set zrobiony, trzeba chyba odsapnąć nieco. 230h większość solo, dobrze człowiek samopoczuje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Capcom o Bogowie gamingu znowu dostarczacie.

 

Update z Lunastrą doda nie tylko eldera z jego zbroją i brońmi ale też kilka ciekawych elementów:

 

- Nową Mantle dającą auto evade(co (pipi)a?):

img06.jpg

 

 

 

ARCH TEMPRED ELDER DRAGONYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ONEONE ONE ONE 

 

Na początek ARCH TEMPRED KIRIN I ARCH TEMPRED VAAL HAZAK, a z nimi nowe zbroje oznaczone Y (gamma).:

 

img06.jpg

 

 

I najlepsze:  bronie z Lunastry w połączeniu z materiałami będą dawały jakiś skill związany z danym potworem np GS z Lunastry połączony z Gemem Bezelgusa da skilla Gutsa.

Będą też inne zmiany i fixy w tym updacie ale to co wypisałem to najważniejsze imo.

Początek długiego weekendu to :obama:

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja najszybciej ją robię Spreadowym HBG. Stoję przed twarzą z założoną nową mantlą na auto evade potem zakładam mantle na stuna i 2 stuny wchodzą zawsze podczas jej trwania.

Lodowe szybkie uderzające bronie są też ok można bić po tylnych łapach i ją przewracać bo często się odwraca. Buildy standardowe na krytyki i atak. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Banan91PL napisał:

Jak odblokować tempered hazaka? I w ogóle zabiłem lunastre a nie mam jej jak np chce dołączyć do polowania na nia

 

Zbierając ślady innych tempred elder dragonów jest na to szansa.

Godzinę temu, Zeratul napisał:

screenshota builda poprosze jezeli jest taka mozliwosc. Jestem amatorem jezeli chodzi o MH (raptedm 139 HR)

Ciężko mi podać build bo mam 73 end gamowe buildy no ale lunastre często leje takimi:

 Build z bonusem zbroi rathalosa na crit element ICE:

 

 


FwrDmZ8.jpg

 

iZgDpjJ.jpg

 

 

 

A na Spread guna latam z tym:

zCP5tSc.jpg

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja przestalem grac z 2 tygodnie przed deviljoe xd, za malo broni i zbyt powtarzalne designy. Nawet nie myslalem nigdy jak bardzo wciagala mnie w monhun chec zdobywania nowych gadzetow, np mlotek z seltas ktory wygladal jakby mial naped odrzutowy itp.

 

I niestety FF update wypada w urlop wiec dopiero pod koniec sierpnia pogram jak juz wszyscy beda nasyceni questami z behemothem.

 

A, no i event questy dostepne tylko czasowo mnie bardzo bardzo baaardzo zniechecily do grania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.