Skocz do zawartości

Monster Hunter World


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

No przeszedłem już - jako, że to był mój pierwszy kontakt z seria MH to bawiłem się świetnie. Baa, nadal się dalej bawię dobrze w tym end game, bo jest co robić jeszcze. Najwięcej krwi mi napsuł starszy smok Nergigante - yebaniutki z tym swoim dive robił mi ciągle wipe mimo grania najłatwiejszą bronią - łukiem. A z tego, co czytałem na internetach to większość graczy miała problem z ubiciem tego bydlaka, taki to cockblock boss w fabule był. Lubię grać dystansowo, co w większości innych gier tak to czynię.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nigdy nie grałem w żadnego wiedźmina dłużej niż  godzinę ale ten event z Witcherem bardzo solidnie zrobiony. Muzyka, questowanie, wybór opcji i dialogów, broń Witchera, a nawet ten jego znak Agni. No i nowy potwór.

Gramy Witcherem na mapce i questujemy, a na końcu walka z bossem. Warto zrobić subquesta i uratować Pukeia to pomoże nam w ostatniej walce i jak przeżyje to dostaniemy gwarantowany Attack Jewel. Najlepiej grać mieczem Geralta czyli tutaj jest to Sns.

W końcu gracze dostali wiedźmina z fajnym systemem walki.

 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

 

Wczoraj pojawiła się druga część tego eventu z Witcher 3 i jest do ubicia potwór Starożytny Leszy. Jet to typowo multiplayerowy quest i wymaga współpracy z innymi graczami.

Leshen ma atak w którym łapie nas w korzenie i zabija pomału jest to pewna śmierć chyba, że inny gracz nas ratatuje paląc korzenie znakiem Igni albo rzucając flashbombę.

Jest to chyba jedna z trudniejszych walk w serii MH, a na pewno najtrudniejsza w World. Ma tonę HP i walka trwa bite pół godziny w których w każdej chwili ktoś może zginąć.

Nagrody za to jak najbardziej satysfakcjonujące mianowicie:

- skórki na zbroje Ciri i Geralta, zmienia nas w Geralta albo Ciri mamy nawet ich odgłosy

- Zbroja Ciri 

- możliwość ulepszenia miecza Geralta na maksa

- kozackie Dual Blades Ciri które mają unikatowy Dash coś w rodzaju niebieskiej poświaty 

 

Żeby mieć to wszystko trzeba zabić Ancient Lesha przynajmniej 3 razy. Ja zabiłem go dwa razy w grupie ale długo nie mogłem, musiałem zrobić seta na support z wide range i leczyć innych graczy. Po pierwszym sukcesie na planszy wyników byłem w statsach , że uleczyłem innych graczy 104 razy. Najlepiej leczą oczywiście użytkownicy miecza i tarczy bo mogą używać itemów bez chowania broni ale ja to zrobiłem na Light Bowgunie bo strzelając z daleka mam lepszy punkt widzenia, a LBG bardzo szybko chowa się na plecy.

Drugi raz miałem to szczęście, że w party inni gracze mieli wide range więc jakoś poszło gładko. Kluczem do sukcesu jest żeby każdy miał dużo flashy i skilla Wide Range. 

 

Ogólnie jest to hardkor totalny i zaprzeczenie dobrej zabawy ale mimo wszystko warto.

 

Event w(pipi) dopracowany, dopieszczony i satysfakcjonujący no i najważniejsze - całkowicie za darmo.  Chwalmy Capcom.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Masa ludzi z community narzeka na forced multiplayer. Ja też narzekałem ale to jednak tylko 3 walki i to opcjonalne.

Niestety zabicie extreme behemotha i a.leshena z randomami to jak wygranie w totka.

 

Wczoraj zrobiłem a.leshena czwarty raz z kazubem i dwoma randomami. Kazub atakował ja leczyłem, a randomy biegały w kółko i ginęły, w sumie 3 razy na insurance. Kazub miał set witchera z super recovery i jak leczyłem to najszybciej odzyskiwał zdrowie. W ostatniej fazie już tylko on robił damage. 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Cena nie gra dla mnie roli. Jestem typowym fanem do krojenia na kasę przez duże korporacje.

To nie tylko nowi bossowie i jeden obszar. Dojdzie cały nowy poziom trudności dla poprzedniego kontentu czyli dawny g rank. Przemodelują bazę wzbogacając ją o nowe atrakcje.

Reszta potworów będzie pokazywana w trailerach. Tym tigrexa jest na koniec filmiku czyli potwierdzony.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...