Skocz do zawartości

Batman: The Enemy Within


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Drugi sezon Batmana od Telltale. 5 odcinków, premiera pierwszego już 8 sierpnia na PS4, XO i PC. W październiku wyjdzie na płycie z season-passem.

 

 

Jedynka była dobra, więc i tę łyknę, jak wyjdzie całość.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nawet nie wiedzialem, ze istnieje drugi sezon. Popularnosc ogromna, 6 postów xD tego praktycznie nie ma w sprzedazy retail, jedna sztuka na ceneo z zavvi, dwie na allegro za jakieś chore 180 zl, na CEX w ogole nie ma w katalogu.

 

To jakis wybitny b i a ł y  k r u k?

Odnośnik do komentarza

przecież takie gry kupuje się w cyfrze... drugi sezon był juz przeceniany na śmieszne 40 zł lub mniej. Nie ma po co tego w pudełku kupować.

 

 

Ja przeszedłem drugi sezon i był ok. Tylko i aż tyle. Niestety bolączki gier telltale i ich (pipi)owy silnik tutaj jeszcze bardziej są widoczne. Sam wydałem chyba 40 zł za cały sezon i nie żałowałem.  Tutaj z innego tematu moje wrażenia.

Cytat

Skończyłem sezon drugi gacka i lepszy od pierwszego. Jak pierwszy nie porwał historią tak drugi sezon wciągnał mnie tak że w 4 dni skończyłem. Fajna historia i przemiana johna Doe w wiadomo kogo. Do tego fajne postacie harley i 3 lasek z otoczenia gacka (córka foxa, agentka i  pani kotek). Bardzo ciekawie przedstawiona postać Alfreda i ta końcówka z nim.

 

Na minus kompletnie nie wykorzystane postacie pozostałych "złych" tego sezonu

  Pokaż ukrytą zawartość

. No ale relacje batmana z 

  Pokaż ukrytą zawartość

 nadrabia z nawiązką. Historia może się podobać takiemu laikowi komiksowemu jak ja ale nie wiem jak do niej podejdą nasze forumowe hardcory komiksowe.  Fajnie że mamy więcej Bruce wayne a mniej batmana.

 

Technicznie jak zwykle s(pipi)ina ale jakoś na koksie działało to lepiej niż sezon pierwszy na zwykłym xbox one.

 

Oceniam na 7/10. Bawiłem się dobrze i tyle :) Jak kupicie na przecenie tak jak ja to myslę że można.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...