Jump to content

Fire Emblem Warriors


Malibu

Recommended Posts

  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Myślałem, że to jest jakaś kontynuacja a to taki filerek tak? Z Nintendo jestem dopiero od Switchu więc nie jestem za bardzo w temacie. A takie normalne Fire Emblem to ost, które jest? (widok z góry, walka turowa?) Żebym zobaczył czy w ogóle w przyszłym roku interesować się ta serią

Link to comment
  • 1 month later...

Ktoś jest w ogóle zainteresowany tym tytułem? 


Muszę sprawdzić te warriorsy na 3DS, zaczynałem nawet ostatnio ale jak mi wys,rało patch milion notesów przez pierwsze 15 minut po włączeniu gry to mi się odechciało xD.

Fire Emblem takie normalne by mogli też zrobić :lapka:

 

haha, też tak miałem ostatnio, ale warto się przemęczyć bo gra sztosik, bardzo ładnie chodzi na N3DSie (z wyłączonym 3D) :D A poza patch notami dostajesz też kupę itemów, kasy itd itp, i nową postać, więc to zawsze jakiś plus ;)

Link to comment

obiecana dłuższa opinia:

 

http://www.ppe.pl/recenzje/3519/fire-emblem-warriors-recenzja-gry.html :)

 

W skrócie: bawiłem się dobrze, pomimo tego, że nie jestem ani fanem musou ani FE. Jest trójkąt broni, jest wydawanie rozkazów, są więzy między postaciami, poziomy doświadczenia, drzewka i upgrade klas. Przyjemna młocka, nie tak do końca bezmyślna bo trzeba zwracać uwagę na to kogo i kim atakujemy. Stuffu do odblokowania dużo, tryb Story (fabularny) i History z odgrywaniem znanych bitw z serii FE. Zgadzam się ze średnią na MC, przyjemny szpil po który można sięgnąć przy okazji jakiejś promocji, żeby odpalić na te 15-20 minut, zagrać misję i zająć się czymś innym :) 

Link to comment

mówiąc mapy, mam na myśli 5 (tyle mam odblokowanych) map z ważnych walka z tych normalnych czesci FE  z wrogami itd itp, na której wybierasz kogo chcesz atakowac i to przenosi Cie do standardowej młocki, gdzie masz różne zadania do wykonania (zabić x wrogów, pokonać x fal, przetrwac x minut, podpic coś tam ,uratowac itd itp). W Hyrule Warriors też cos podobnego bylo, tylko ze zamiast map z FE, byla mapa hyrule z pierwszej zeldy ;) 


Jeśli pytasz sie o mapy, same lokacje na ktorych walczymy w fabule itd itp, to nie liczyłem. z 10 moze? 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.