Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Za SB oczywiscie nic, ale wyszlo SBC o paczke z dwoma pilkarzami 81+. Zrobilem 15 takich i calkiem niezle sypnelo, sporo grywalnych kart 83-84 (Lallana, Yaya Toure, Firmino, Willian czy Herrera) ale przede wszystkim wypadl Alejandro Gomez w tej wersji PTG (70k okolo warty) no i Alex Sandro ktorym akurat gram, takze 100k do przodu :D

Odnośnik do komentarza

Na jednej z grup na fb w ktorych jestem typek ktory ogarnia handel rzucil teorie ze jutro De Bruyne dostanie sbc o gracza miesiaca Premier League. Sprawdzil ze EA 3 dni temu zwiekszylo mu widelki do 550k jednoczesnie zmniejszac widly Sane ktory jest w sumie jedyna opcja poza KDB. Oczywiscie to nic nie znaczy i dalej ryzyko jest ogromne ale szansa na miliony monet jeszcze wieksza. Taki Ibra rok temu z 300k po wyjsciu sbc schodzil za 700-800k albo Mane ktorego cena wzrosla x3 (Mane jak dostal w tym roku to jego karty praktycznie nie bylo na rynku bo schodzil za max)

 

KDB teraz chodzi po 260k na ps4, jak faktycznie jego karta bedzie wymagana powinien spokojnie schodzic za 500k. Wzialem 5 sztuk i licze na ladny zarobek ale jednoczesnie jestem gotowy na niezle plecy, trudno sie mowi :D Takze jak ktos chce zaryzykowac to warto nad tym pomyslec tylko zeby pozniej nie bylo placzu xd Wyzwanie wychodzi jakos o 12-13 (przynajmniej tak bylo ostatnio) ale pewnie jutro rano juz bedzie drozszy bo ludzie beda go kupowac na wszelki wypadek

Odnośnik do komentarza

Są i warto je zrobić, bo nie da się na nich stracić - 12k dostajesz za zrobienie całości i dodatkowo naprawdę dobre paczki :)

 

Swoją drogą to właśnie zwariowałem - dostałem paczkę za zadania codzienne - złota podarunkowa, gdzie są 4 złote karty i 0 rzadkich i wypadł uwaga - Fabregas - myślałem, że nic szczególnego tam nie może być, więc przewinąłem animację, a tu bang - ovr 86 :blink:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...