Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak teraz jest ale w zeszłym roku udało mi się parę baniek sprzedać zanim złapałem locka na Ultimate. 

Nie przelewem całości na raz, różni ludzie ode mnie kupowali i czasami sami wystawiał czarne słabe karty by w 1 przelewie poszło 400tys.

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ja dostałem bana na origin ;) za handel coinsami na koniec FIFY'17 , 2mln opchnięte ale bardzo nieumiejętnie bo przez aukcje buy now a to jest od razu flagowane..zdążyłem sprzedać na mmoga w nocy ale rano czekał już ban za suspicious activity :> także licz się że w fife pograsz ale na innym psn :]

 

---

 

z innych niusów, myślałem że w tym roku nic ciekawego nie wpadnie a tu taka niespodzianka

 

ImqFQcp.jpg

 

nagroda za WL Gold 3 z Mega Packa ;) z SB leciał sam szrot to wymyśliłem że pogrinduje Weekend League i od razu terminator z Gabonu :] czyli jednak będzie Ronaldo wzięty  w tym sezonie

 

swoją drogą do wygrywania w WL wystarczy meta squad z Martialem, Bakayoko (na Shadow ;p) i Jesusem i wygrywa się taśmowo z typami co mają po 5 ikon w składzie, prawdę mówiąc nie widzę różnicy między Martialem a icon Hernandezem, Anthony jest nawet bardziej ikonowaty :]

 

ikonki się przydają (lubię brać te loan na 20 meczów, Ronaldinho albo Okocha rozdeptywali towarzystwo że leciały same ragequity) ale nie ma się co ich obawiać, przestraszyłem się ich w jednym tygodniu ale potem stwierdziłem że meta squadem dojadę tych tuzów żeby sobie udowodnić że się da...no i się dało, szczególnie że Jesus kupiony za grosze to kat na te mega teamy

 

jedynie kogo nie lubię spotykać to operatorów Gullitów, on ma takie pole siłowe dookoła siebie że ciężko nie stracić piłki koło tego monstrum, inni są do ogarnięcia, oczywiście trzeba uważać na ich mocne strony (Henry ma depnięcie, Carlos nie do przejścia omijać szerokim łukiem) ale jak z pro plejerami daje radę rezerwowym składem z Jesusem Baka Martialem to wszystko możliwe :[ 

 

teraz ja mam zamiar ich dojechać mega teamem i role się odwrócą :> zobaczę jak się Spideryang sprawuje

 

 

Odnośnik do komentarza

Akurat mam prime Hernandeza i robi roznice. W 249 meczach zaladowal 251 bramek i 183 asysty takze nie narzekam. Martiale i Jesusy w Futchamp sa dobre ale bardziej z lawki, oni w drugiej polowie siadaja za to jako supersuby sprawdzaja sie niezle. Testowalem tez Gullita 86 i srednio bylem zadowolony. Jego wersja 90 to jest przegiecie ale tez koszt prawie 4mln, strach myslec co bedzie z prime. Jak mi taki Hernandez robi roznice to te najlepsze ikony moga wygrac mecz same. Np Henry jest kozak, ale jak gralem wypozyczonym Ronaldo to nim wystarczylo biec i strzelac z okolic 25metra.

 

I wydaje mi sie ze nie trafiales na pro playerow tylko sklady pay2win. Tez ogrywalem sklady pelne ikon, albo sklady z toty ronaldo ale jak trafilem na prosa z Broendby Kopenhaga to wychodzilem z meczu w 30min przy 5:0.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...