Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam trafilem do grupy z zablokowanym dostepem do rynku i przygotowania do nowego sezonu przed premiera zakonczylem blyskawicznie :D Najlepsi z paczek to Rui Patricio i Danny Rose ale zrobilem zlota wymiane i wypadl Marquinhos oraz Butland takze jako ze sa niewymienni to pod nich bede budowal druzyne. Ale czuje ze to bedzie dobry sezon. Po doswiadczeniach z 17stki mysle ze wystrarczy wstrzelic sie z paroma inwestycjami pod sbc i Ronaldinho laduje u mnie xd

Odnośnik do komentarza

ja będę chciał szybko złapać kilka kart OTW, to i SBC spowodowały że miałem hajs na CR7 co wydawało się takie nierealne (wystarczyło mieć w pewnym momencie 4x OTW Mane kupionego za 200k każdy i opchnąć w odp momencie jak chodził po 400k...)

 

w '18 maszynką do robienia hajsu powinien być Kyle Walker, ewentualnie Benja Mendy... i myślę też że Morata/Lacasweatte mogą mieć sporo IFów po drodze, normalnie szedłbym w Lukaku ale on może mieć zaporową cenę

Odnośnik do komentarza

W tym roku w sumie pelno kart OTW jest wartych inwestycji. Salah, Mbappe, Yarmolenko, Douglas Costa, Tolisso czy Balde Diao. Ich ceny nie powinny byc super kosmiczne a ify moga lapac czesto (o ile w ogole wszyscy dostana otw). Warta uwagi bedzie tez karta Dembele. Kontuzja do konca roku takze cena bedzie stosunkowo niska, a jak wroci i zlapie forme to  :whistling:

Odnośnik do komentarza

Double post bo ważne pytanie.

 

W zeszłym roku grałem i na pc i na ps4, teraz już na pc nie kupuje, a konto na pc to jest to moje podstawowe konto, mam tam date założenia w 2011 i w ogóle naj.e.bane punktów do ea katalogu. 

 

Da się jakoś zrobić by ono było na ps4 również? Nawet żeby już go nie było na pc, tylko na ps4.

Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma edycje ikony/ronaldo to polecam robic przed premiera sbc hybrydy ligowe oraz hybrydy narodowe zanim ceny skocza. U mnie wypadli m.in Thiago Silva, Salah, Cech, Bakayoko, inform 81 oraz Ibrahimovic.......  :ragus:

 

Takze drop z paczek sbc ewidentnie podkrecony tak jak rok temu, a takiego startu nie mialem jeszcze nigdy odkad gram w futa xd 3x walkout po 13 godzinach od udostepnia gry, a przez caly zeszly rok mialem chyba 2 walkouty  :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

SBC hybrydowe zrobię dzisiaj, to będzie chwila prawdy ;) może coś fajnego wypadnie

 

ja od siebie polecę Squad Battles i daily/weekly objectives, kilka meczów z cpu i już lecą nagrody :] podoba mi się takie coś, większa zachęta do gry bo na końcu czekają nagrody :p

 

osobiście poszedłem w robienie składu ligue1, wynalazłem sobie kilku kocurów co robią mi grę (Lemar i Depay świetni, a Balotelli rozbija bank dalej a drogi nie był) szkoda tylko że nawet L1 ceny idą w górę, Glik był za 3500 teraz to już 5000 i rośnie :] ale tutaj mniejszy wybór konkretnych grajków to pewnie dlatego

 

ceny z Premier League to coroczna tragedia ;) nawet ten głupi Musa z ovr 76 to 9000, miazga nawet nie oglądam cen teraz :> ludzie grają tym złomem ale jak się ogarnie obronę to pace składy typu Izquierdo/Musa/Zaha nie robią wrażenia

Odnośnik do komentarza

Tez polecam te squad battles. Chyba z 3dni pominalem, czesc meczy na klasie swiatowej, czesc na zawodowcu a i tak jest elita 2 jak na razie czyli 25k coinsow i 2x mega paczka. Chociaz cpu calkiem niezle ogarnia i na klasie swiatowej czasami jest mi ciezko xd

 

Co do skladu to mi sie juz udalo zmontowac takie cos: https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=jv6oW9o4nMTmy:FFA18PS4

 

Na poczatku meczu zamieniam Bakayoko i Wijnalduma.

 

Kante i Griezmann sa nienormalni, boje sie ze ea ich oslabi jakims patchem xd W sumie jakbym opylil wszystkie moje inwestycje to bylaby jeszcze kasa na Pogbe albo jakas tansza ikone na ŚPO ale szkoda juz teraz sprzedawac bo pieknie karty drozeja z dnia na dzien. I jak ktos robi Premier League to koniecznie kupowac Renato Sanchesa. Dzik niesamowity

Odnośnik do komentarza

Jest już jakaś stronka do przeglądania statów/cen i innych dupereli poza fut web app? Transfer market cały czas nie działa i nawet nie mogę sobie tego posprawdzać, a że w robocie się nudzi to bym sobie poszukał grajków, którymi warto się zainteresować.

 

Z cenami z Premier League nie jest tak źle. Da się uzbierać dobry skład za dość małe pieniądze.

Póki co kupiłem:

 

GK Schmeichel 8,6k

CB Otamendi 4,3

CB Sakho 1,8

CB Jones 0,5

RB Cedric 2,9

RB Young 0,45

LB Milner 0,65

LB Gibbs 0,45

DMF Krychowiak 0,8

DMF Xhaka 0,5

CMF Klaasen 3,5

CMF Ward-Prowse 0,65

CMF Drinwater 0,6

LW Mirallas 5,6

LW Nkoudou 4,5

RW Oxlade-Chamberlain 4,4

RW Narsingh 2,0

ST Iheanacho 1,0

ST Okazaki 0,4

 

 

Skład póki co ok, jeno w snajpera muszę zainwestować.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Pytanie do weteranów FUTa. Rozumiem, ze zadania SBC sa ograniczone czasowo i zmieniaja sie co pare tygodni. I tu mam pytanie: czy takie ligi jak ENG3 ENG4 i wszelkie inne drugie ligi w innych krajach dostaja swoje 5 minut i zadania z nimi zwiazane? Cale pytanie tylko po to, zeby rozwiaz watpliwosci co robic z takimi kopaczami - chomikowac i czekac na lepszy czas czy od razu QS

Odnośnik do komentarza

DLOcyZbXUAAUmXx.jpg

 

Moja drużyna, trochę zainwestowałem na początek, i udało się z małym szczęściem jeszcze to docisnąć (n.p. inwestycja 24 godzinna w OTW Salah przed meczem dało czyste 100 tys)

Balem się trochę ze David Silva za slaby i wolny, no i prawda, slaby i wolny, ale jak dostanie trochę miejsca to sama magia i to można tu zobaczyć po asystach

 

DLNof4oWkAAL9aE.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.