Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

grubo. wypadło z paczki za złotówki, które odradzałem? xd

Tak! :D czasem warto. Ale to był ostatni raz. Widać coś w tym jest, że wypadają jak się otwiera o 18.01. Te paczki promocyjne co dziś są. Złote i srebrne karty piłkarzy.

 

Edycja: swoją drogą, myślałem, że icardi i Immobile to będzie max 30-40 tys. A tu 200 prawie...

 

Edycja 2: jest i Bonucci. To jest dobry dzień :D5c3de2fecb9cca31994d66bda06c8f95.jpg

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

tym Scream Depayem bym nie pogardził, chociaż nominalnie ma staty jak Rashford to zdarzy mu się być fajniejszy...pomyślę nad nim póki Neymar to odległa przyszłość ;)

 

natomiast dokupiłem sobie hiszpańskie skrzydło do składu tj Dembele i Semedo z barki i olaboga co się teraz dzieje :o wchodzę w pole karne jak w masło, bardzo wygodnie się drybluje Ousmane bo jest super responsywny, jeszcze w ataku grasuje mój ulubieniec Kylian M. to już w ogóle nie ma co zbierać - teraz hurtowo strzelam najprostsze możliwe gole...takie które wpuszczałem do tej pory :] czyli prostopadła i low driven Kylianem - banał...a ten typ jest tak OP że to nawet zabawne jest, najlepsze że on wychodzi do prostopadłych i manweruje obrońcę sam, ja nawet go nie musze triggerowac z L1...mój golden boy, nie sprzedam go nigdy ;)

 

teraz tylko dokupić mu OP francuskie towarzystwo np. Martiala i Grieziego i będzie pożar w każdym meczu :>

 

jak znajdziecie sobie swojego faworyta i wam wszystko siądzie ze składem to wtedy dopiero zaczyna się fun :sorcerer:

 

Odnośnik do komentarza

Jak ktos ma jak wrzucic do skladu tego goscia to nawet sie nie zastanawiac

 

http://www.futhead.com/18/players/48718/romain-alessandrini/

 

Dla mnie jeden z najlepszych grajkow w tej fifie, serio. Mam teraz na ataku jego i Neymara. Neymar nie dorasta mu do piet. Szybki, obie nogi, mega wykonczenie, 4* sztuczek, francuz, nawet da rade sie przepchnac czasami. Kocur straszny. W tym roku nie liczac ikon, lepiej gralo mi sie tylko CR7

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

sprzedaje się w piątek-sobotę (jak kupowane są składy pod WL)

kupuje w niedzielę-poniedziałek, ewentualnie tuż po wypuszczeniu nagród za WL i SB, albo przy dużych paczkach

 

także opchnij Kante w odpowiednim momencie dla max coinsów

 

ja chciałem zmienić ligę ale nie chcę się rozstawać z Mbappe bo za dobrze mi się nim gra, i wymyślam francuskie hybrydy ;)

Odnośnik do komentarza

Ja bym Kante pograł, ale na samą myśl o składaniu PL mnie mdli, bo ceny za dobrych grajków są niestety astronomiczne ;)

Teraz boję się paczek z okazji kart krzyku, bo jednak sporo promo będzie do 29-go i mam wrażenie, że w tym akurat tygodniu cena sporo poleci, zwłaszcza że ludzie się nastawiają na TOTY od listopada, więc chyba jednak go pchnę na dniach  :)

Edytowane przez Matriks_1111
Odnośnik do komentarza

http://www.futhead.com/news/fifa-18/1030/fut-18-premier-league-players-ratings-squads/

 

aż tacy drodzy nie są no chyba że chcesz wszystko najlepsze od razu :] taki Martial czy Jesus są tak OP że cena się prędko im nie zmieni bo bardzo chodliwi

 

Kante zbyteczny bo za drogi ogólnie, teraz wszyscy biorą Bakayoko i jest on upierdliwy strasznie :]

 

@schab - zaciekawiłeś mnie tym Alessandrinim, jako że francuzik to go sprawdzę chętnie ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...