Jump to content

Golf Story


roivas

Recommended Posts

Kilka razy się zdarzało, że już niedługo po północy były czwartkowe gry do kupienia. Graceful Explosion Machine ma swój temat, to i Golf Story można dać szansę, w końcu będzie ekskluzywne dla Switcha. Przynajmniej na razie. 

 

 

06:45- 07:20 rozłożyło mnie na łopatki:)

Link to comment

Dobra, pierdy na bok. Gierki jestem ciekaw. Już fundusz czeka na premierę.

 

O czym tak właściwie jest ta gra? Zainteresowały mnie piksele i golf. Ale nie sprawdzałem o czym jest tak właściwie gra i czy jest jakaś fabuła czy tylko gramy w golfa.

Link to comment

Dobra panowie. Za wiele nie pograłem, bo córka się obudziła i trzeba było zmienić priorytety ;) Ale do rzeczy.

 

Jak ktoś nie widział powyższego filmiku, to wyjaśniam. Grę zaczynamy od wizyty na polu golfowym z tatą, który nasz szkoli na mistrza golfa. Później gra przenosi się o 20 lat do przodu a my mamy za cel dokończyć to, co zaczęliśmy 20 lat wcześniej. Czyli zostać wymiataczem w golfa. Wracamy więc na pole i zaczynamy historię. Najpierw szukamy kołcza, który nas olewa... bo nie będzie nas szkolił za darmo. Więc szukamy kasy... itd. Resztę odkryjecie sami. Fabuła rozkręca się ciekawie. Dialogi są z jajem i niezłym humorem.

 

Co do gamepleja, to mamy podobnie jak w Everybody's Golf. Uderzamy na trzy kliknięcia. Piłkę można podkręcać itp. Mamy swój ekwipunek, który można ulepszać (kije). Mamy statystyki, które można ulepszać (siła uderzenia, podkręcenie, gra na greenie itp.), zbieramy kasę by inwestować w siebie. Polecam przeszukiwać wszystko co znajdziemy na polach. Kosze, szafki, wózki golfowe. Można tam znaleźć ciekawe rzeczy. Same pola i dołki dość ciekawe. Są na nich między innymi różne przeszkadzajki. Na przykład krecie nory. Jak trafimy piłeczkę w pobliżu takiej nory, to kret ją złapie i wrzuci po złości do bunkra :) Na polach jest też masa innych postaci, które proponują nam różne wyzwania. Na przykład uderzania z rożnych miejsc z tee, tak by trafić na greena, wybijanie z bunkrów itp. Za wykonanie wyzwania dostajemy kasę.

 

Jak na godzinkę grania, to szczerze polecam. Jest fun i dobra zabawa :)

 

 

 

PS. Zapomniałem dodać. Ale w głównym menu mamy do wyboru tryb fabularny lub szybką grę. Szybka gra daje nam możliwośc pogrania stricte w golfa. Wybieramy pole, dołki, zasady gry, ekwipunek itp.Super sprawa.

Edited by Emtebe
  • Upvote 1
Link to comment

O właśnie. Wibracje są niemal non stop. Nie tylko podczas odbijania piłeczki. Nawet w dialogach, co nieźle podkreśla ich wydźwięk.

 

PS. Zapomniałem dodać. Ale w głównym menu mamy do wyboru tryb fabularny lub szybką grę. Szybka gra daje nam możliwośc pogrania stricte w golfa. Wybieramy pole, dołki, zasady gry, ekwipunek itp.Super sprawa.

Edited by Emtebe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.