Jump to content

szurubur

Użytkownicy
 • Content Count

  270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

519 profile views
 1. szurubur

  Powidoki w LG B7

  Po roku użytkowania pojawiły się powidoki, widoczne golnie na czerwony i żółtym tle. Czy da się tego jakoś pozbyć, czy gwarancja to obejmuje? Ktoś miał już z tym doczynienia w LG?
 2. Chce zdobyć jedną z masek, ta gdzie trzeba strzelić w obrazki na oknach. Strzelam i nic
 3. Czy broń można kalibrować? Ciągle mam info że brak materiałów, skąd je wziąć?
 4. Źle się wypowiedziałem, chodziło mi właśnie o otwieranie skrzyń frakcji z których nic nie leci
 5. Czy to normalne że z tych skrzyń co to są na klucze z tuneli nic nie wylatuje? Dwa otwarcia i nawet żaden śmieć nie wyleciał.
 6. szurubur

  Borderlands 3

  Też średnio mi się widzi. Mam wrazenie, że gearbox to Twórcy jednej produkcji i nie za bardzo mają pomysł jak pociągnąć temat przy okazji 3 części. Trailery do DLC w 2 były bardziej epickie niż ten zlepek scen bez ładu i składu. Czekam, ale mam wrazenie, że to bardziej skok na kasę niż faktyczną chęć rozwinięcia formuły.
 7. Ograłem całego "singla" i żadnych błędów nie było. Niestety endgame ujawnił dużo drobnych błędów w postaci paralizu mojego bohatera który poza strzelaniem nagle nie może się ruszyć albo Monika który podczas misji jest gdzieś poza mapa przez co gra nie chce iść dalej, trochę to irytujące.
 8. Jak uruchamia się potyczki?
 9. Ok, dzięki. Ja dopiero wbiłem 30lvl i uruchomiłem sieć shd
 10. Kiedy odblokowują się te specjalizacje?
 11. Dajcie mi to! Cos czuje w kosciach, że cyberpunk będzie miał godnego rywala o tytuł goty
 12. Jak odblokować talenty w itemach?
 13. W SW są ci ukryci npc i można im jedynie dać morfinę. Skąd to wziąć? (Chyba to była morfina bo teraz nie do końca pamiętam hehe)
 14. Też czasem odniosłem takie wrażenie, chociaż czasem zwyczajnie zostaje zestrzelona
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.