Skocz do zawartości


szurubur

Użytkownicy
 • Zawartość

  51
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

8 Neutralna

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 1. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  A możesz sprawdzić dla mnie?
 2. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  Czy ktoś posiada kingdom new lands i może dać znać czy twórcy poprawili framerate gry?
 3. Porty - życzenia i stan faktyczny

  Nie wiem po kiego taki temat? Jest parę portów odnośnie których bym się ucieszył ale żeby zakładać cały temat tylko po to aby móc puścić wodzę fantazji?
 4. Nintendo Switch - News [TYLKO NEWSY]

  Jest szansa na Door Kickers na Nintendo Switch. To ledwie światełko w tunelu ale mimo wszystko. Na pytanie czy planują wydać ich grę na pstryczka otrzymałem odpowiedź w postaci "We're looking into it"
 5. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  https://www.x-kom.pl/p/395369-gra-na-switch-nintendo-xenoblade-chronicles-2-collectors-edition.html?partnerid=100168027&sm12=OQ==&ts=1504262384&token=2262bab97d38c25a17b73d306fe5fc76 Łapcie kolekcjonerkę Xenoblade Chronicles 2 za 319 zł
 6. "Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.

  Mam takie pytanie, czy ktoś stąd wykorzystuje Pro Controller na PC? Działa to jakoś normalnie? Kupiłbym tego pada ale trochę szkoda mi kasy na pada który będzie służył tylko na jednej konsoli.
 7. eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.

  https://www.x-kom.pl/goracy_strzal/13085?partnerid=100168027&sm12=OQ==&ts=1504262384&token=2262bab97d38c25a17b73d306fe5fc76 jeśli ktoś chce
 8. Awaryjność Nintendo Switch

  Chyba przestanę śledzić ten wątek bo tylko się człowiek stresuje, że jego Switch też będzie miał te wszystkie problemy ;p
 9. Awaryjność Nintendo Switch

  pierwszy śnieg za nami i tal mnie wzięło na przemyślenia dot. tego jak będzie sprawował się Switch niskich temperaturach. Co do innych warunków to został już przetestowany w warunkach "saunowych" i działa bez zarzutu hehe
 10. Nintendo Switch - temat główny

  Tu nie chodzi o rodzaj gry i tego ile faktycznego tekstu jest w grze. Chodzi o prosty fakt, że na pozostałych platformach ten język polski jest dostępny więc dlaczego mam wydawać pieniądze na produkt w moim mniemaniu nie do końca kompletny. Zresztą do znudzenia będę powtarzał, że skoro twórcy wyciągają rękę po moje pieniądze to niech chociaż wykażą się odrobiną inicjatywy.
 11. Nintendo Switch - temat główny

  To już nawet nie jest śmieszne. Rozumiem, że w tego typu grach język nie jest potrzebny ale mimo wszystko. Skoro gra posiada język polski na wszystkich pozostałych platformach to dlaczego do jasnej ciasnej tutaj tego nie można dodać?!
 12. Nintendo Switch - temat główny

  też poproszę o info dot. nakładek. Swoją drogą, Rocket League na Switcha jest po polsku czy znowu brak?
 13. Nintendo Switch - temat główny

  Hmm to chyba jeszcze wstrzymam się z zakupem samochodzików.
 14. Nintendo Switch - temat główny

  Rocekt League już wyszło, ktoś posiada i może coś powiedzieć czy warto i jak to ogólnie działa i wygląda na pstryczku?
 15. Nintendo Switch - temat główny

  Tu nawet nie chodzi o fakt, że ktoś nie ogarnia. Mnie np osobiście strasznie wkurza fakt tego, że taki Doom, Skyrim, czy Rayman na wszystkim są po polsku, do tego cena takiego wydania to kwestia 20-50 zł a tu na Switcha "muszę" wyrzucić 200-250 zł za wersję w której nawet nie chce się nikomu dać tych napisów. To jest naprawdę wkurzające.
×