Skocz do zawartości

Afryka


blantman

Rekomendowane odpowiedzi

Kurła dobra cena… zobacz rekomendacje ministerstwa co do szczepień. Ja lecąc na safari w Kenii musiałem żółtą febrę, dur brzuszny + tabsy na malarie. Swoją drogą 1 na 10 przypadków po zażywaniu tabletek przeciwko malarii ma „niesamowite sny”. Tak pisało na ulotce. Ogólnie sny były realne i zajebiste, polecam. Niestety byli też z nami ludzie, którzy mieli takie koszmary ze mieli pietra przed pójściem spać i to tak na serio. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dobra jestem od paru dni na Cape Verde i lot odbywa się już bezpośrednio Boeingiem 737, bez międzylądowania. Zmniejszyli limit bagażu z 20 do 14 kg i paliwa już starcza. Gorąco tu w cholerę. Borisa Biedronki nie ma, podobno uciekł na Gwineę. Dzisiaj mieliśmy island tour z pedrem co kazał na siebie mówić Pedro Biedronka i też było spoko. Cenowo jest tutaj drogo, obiad w knajpie na dwie osoby to około 30 euro.

Odnośnik do komentarza

Wróciłem kilka dni temu i dopiero teraz zebrałem się na siedzenie przy komputerze. Wrzucam kilka fotek. Wypad bardzo udany, ale tydzień na Sal to jest max bo inaczej nie ma co robić no chyba, że masz all inclusive to można żreć i pić. My mieliśmy tylko śniadanie w cenie, a obiady na wyspie bardzo drogie, piwo jeszcze droższe.

 

https://i.imgur.com/Sq2kZfl.jpg

https://i.imgur.com/Abwuyd0.jpg

KWZaq3g.jpg

qbVT2ih.jpg

Wycieczka po wyspie na pace pickupa, jedno z marzeń spełnione.

dyIU718.jpg

9XDYDaT.jpg

dG9Lqvb.jpg

Saliny w okolicy Santa Maria, nadal tutaj wydobywa się sól.

92p8k9y.jpg

Litrowe lokalne piwo u chińczyka w sklepie Ni Hao - najtańsza cena na wyspie 2.50-3 Euro zależnie od dnia jaki ma humor. W restauracji około 5 Euro za 0,5L.

imQ1Ppj.jpg

Qdh5jJV.jpg

Każdy tu zna podstawowe zwroty po Polsku i wyraźnie określają swoje polityczne przekonana - Kaczyński i Duda makes people sad.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...