Skocz do zawartości

Spelunky 2


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Zapytam - niby oczywistość, ale w necie sporo ludzi jakoś to pominelo xD Wiesz że się trzyma guzik i leci do góry, a nie trzeba naciskać? :D

ogólnie ja zrobiłem sobie przerwę od gry - główny powód że strasznie niesprawiedliwa jest w porównaniu do jedynki - są akcje że zaczyna się etap, 5 wybuchów z dupy i kula u nogi, jakaś pułapka i dostaje się rykoszetem itd. jak bylem w sunken city, zrobiłem unik i babka od sun challenge dostała i mnie zabiła to powiedziałem basta i na razie mi starczy.

Odnośnik do komentarza

Niezwykłe jest w tej gierce poczucie spełnienia po ukończenie z pozoru niewykonalnego zadania. Z początku było to zwykłe ukończenie gry, dalej zdobycie symbolu Ankh, później tabletu, później posążka czy dojście do Sunken City, a teraz zasuwam z łukiem do "prawdziwego" bossa. Nawet soulsy nie dają takiej satysfakcji :banderas:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.10.2020 o 10:30, stoodio napisał:

Co mogłem, to porobiłem - reszta wyzwań była dla mnie zbyt enigmatyczna, więc zajrzałem w internety (fajny pliczek, zbiera wszystko do kupy):

https://docs.google.com/spreadsheets/u/0/d/1LqvgWWfybs6BTFVSKtN_bq8ddY3YhRucKZTnQIc0Zzg/htmlview

 

Po lekturze z żalem stwierdzam, że platyny nie będzie - co tam się odjaniepawla... :mog:

 

JuVKlSc.jpg

 

Cóż to była za przygoda - moja gra roku :banderas:

  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Muszę przyznać, że przy premierze XSX już sobie odpuściłem, a w sumie jeszcze nie przeszedłem. I wreszcie nadarzy się okazja by wrócić - w przyszłym roku trafi na konsolkę wręcz stworzoną pod rogaliki :usmiech: W spelunky 1 jakoś też wolałem grać na vicie niż ps3.

 

edit: Derek Yu doprecyzował, że gry trafią na switcha latem. 

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...