Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

QoEdZxn.png

 

:dafuq::dafuq::dafuq: 

 

Zabierz ktoś stąd tego poyeba bo strach sie odezwać. Ja juz nic nie mówie.

 

Znalezione obrazy dla zapytania guy gets owned gif

 

JUST STAPH :obama: Rayos mordo kochana, boje sie juz nawet dziekować, co za wspaniałe prezenty. Jestes wielkim poyebem kochany :nvmnd:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ireniqs napisał:

@raven_ravenbyłeś na steamie i nadal nie odebrałeś gifta? :[ Doszło to czy mam się martwić że coś jest nie tak?

 

Doszło doszło, wszystko jest OK, przepraszam Cię bardzo! Teraz mam lekki rozpi,erdol w życiu, będzie więcej info niedługo mam nadzieję. Nie martw się i przepraszam za brak zasłużonej reakcji póki co

Odnośnik do komentarza

Kolejny odcinek forumkowej zabawy proponuję nazwać "RAYOS". Od pseudonimu zasłużonego forumowicza i wielkiego Mikołaja, Kryspina vel Mam Kredyt Na Karku. Czapki z głów :hi:

 

 

kdk5l.gif

 

PS. Wpisujcie mnie już na listę kolejnej edycji :obama:

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, raven_raven napisał:

 

Doszło doszło, wszystko jest OK, przepraszam Cię bardzo! Teraz mam lekki rozpi,erdol w życiu, będzie więcej info niedługo mam nadzieję. Nie martw się i przepraszam za brak zasłużonej reakcji póki co

Nie chodzi o brak zasłużonej reakcji, chodzi o brak jakiejkolwiek reakcji. Możesz przynajmniej sobie odebrać? Żeby później nie zapomnieć, nic więcej na ten moment nie potrzebuję. :yakubu:

Odnośnik do komentarza

Ja nikogo nie popędzam, tylko chcę wiedzieć czy gift dotarł, bo taka sytuacja to dla mnie coś na zasadzie "kurde, wysłało mi to czy nie?". Wystarczy dać cynk, że jest po drugiej stronie i tyle. xD Nie cisnę na to żeby już tutaj na forumku się udzielać, chociaż z drugiej strony zalepiłem, bo mogłem się zapytać poprzez Steama. Ciul, przepadło. Sorki za robienie sceny. :beksa:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...