Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh.

 

Spędzam sobie cudowne święta na Steam grając w Company of Heroes 2 aż tu nagle jednego dnia pisze do mnie @Velius-CZY ODEBRAŁEM GIFT?. 

 

Myślę o co chodzi. Patrzę, a tu komunikat na Steam, że dostałem prezent. Ten chory człowiek kupił mi dwie gry, jedną z mojej whishlisty + dał w gifcie drugą(Walking Dead + Splatter). 

 

Dziękuję jeszcze raz Mikołaju :* 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, S(pipi)ix napisał:

Ehh.

 

Spędzam sobie cudowne święta na Steam grając w Company of Heroes 2 aż tu nagle jednego dnia pisze do mnie @Velius-CZY ODEBRAŁEM GIFT?. 

 

Myślę o co chodzi. Patrzę, a tu komunikat na Steam, że dostałem prezent. Ten chory człowiek kupił mi dwie gry, jedną z mojej whishlisty + dał w gifcie drugą(Walking Dead + Splatter). 

 

Dziękuję jeszcze raz Mikołaju :* 

 

 

 

Ile można prosić o screeny :whyyy: 

 

 

anyway, spokojnie sobie liczę dane z poniedziałku i wtorku, zadowolny z kończenia liczenia ogarniam, że nie zgadza mi się suma na liście kto komu z listą ogólną gierek :yao: i godzinę szukałem czego mi brakowało A TO WSZYSTKO PRZEZ TE WASZE NIE ROBIENIE SCREENOW (bo w koncu dodaje tez gierki o ktorych tylko pisaliscie, ale przez to wiecej pomylek mi sie zdarza :[ )

 

anyway, stan po wtorku 26.12.2017

 

NqmQcoH.png

 

w poniedziałek słabiutko Panie i Panowie, ino19 gierek wpadło, a we wtorek 33 :kaz: ale trzeba pamiętać co się działo wczoraj i przedwczoraj :mog: 

 

Also, najczęsciej kupowaną grą po wtorku jest Salt and Sanctuary i prysznic ze starym :D po 7 kopii, tuż za nimi Genital Jousting i Cuphead (po 6 kopii) 

W dniu 27.12.2017 o 12:56, Krzysztof Tomczak napisał:

Ja dopiero dzisiaj moge, bo wczoraj wrocilem od rodzinki i nie mialem dojscia do laptoka czy kompa a od razu z pociagu szedlem do pracy :( ale juz uzupelniam wszystkie gifty jakie wpadly!


26134945_1590283764351236_2027432610_n.p

26177203_1590283927684553_2054556437_n.p

26174758_1590283961017883_1260090_n.png?

26034817_1590284187684527_2076079479_n.p

26105645_1590284247684521_315753413_n.pn

26105473_1591198330926446_2142960898_n.p

26057771_1591198374259775_827688147_n.pn

Przepraszam Panowie, nie mialem innej opcji zrobic tego wczesniej - ale zarazem dziekuje za swietny event ( ktory sie jeszcze nie skonczyl, uwazajcie na swoje inventory na steam! ) bo naprawde pokazujecie ze ludzie jednak maja dobre serce i mozna w dzisiejszych czasach liczyc na bezinteresowne szczescie ktorym jest dawanie sobie prezentow :) Dzieki jeszcze raz!

PS. Ukryty kod to FFX/X-2 DZIEKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PILNA PROŚBA O PNOWNE WRZUCENIE SCREENÓW KRZYSIU!!!!!!

Odnośnik do komentarza

@Krzysztof Tomczak BŁAGAM, ZAKTUALIZUJ TE SCREENY :whyyy: 

 

chyba, że ktoś wie co dostał? 

 

anyway, stan na DZIEŃ DZISIEJSZY, tj. wszystkie spisane gierki do 28.12.2017 do 24:00

 

YBteOSt.png

 

Brakuje tych kilku gier od Krzysia.

 

PRZEBILIŚCIE 

 

DZIESIĘĆ

TYSIĘCY

ZŁOTYCH

giphy.gif

 

giphy.gif

giphy.gif

 

przecież to czysta abstrakcja :mog: 

wczoraj poleciało 46 gier, w środę 32 (+ te od Krzy(pipi)a, które trzeba dopisać)

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rayos napisał:

@Krzysztof Tomczak BŁAGAM, ZAKTUALIZUJ TE SCREENY :whyyy: 

 

chyba, że ktoś wie co dostał? 

Na Tapie mi wyświetla te screeny: Sniper Elite 3, Ori and The Blind Forest Definitive, Starbound, Owlboy, Nation Red, Genital Jousting, Jade Empire Special Edition, i w jednym screenie był kod na FFX/X-2 HD. Tam gdzie pisał o S&S i Wolfensteinie był tylko screen z Wolfenstein: The Old Blood

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Bzduras napisał:

Na Tapie mi wyświetla te screeny: Sniper Elite 3, Ori and The Blind Forest Definitive, Starbound, Owlboy, Nation Red, Genital Jousting, Jade Empire Special Edition, i w jednym screenie był kod na FFX/X-2 HD. Tam gdzie pisał o S&S i Wolfensteinie był tylko screen z Wolfenstein: The Old Blood

a co od kogo? :dog: 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, S(pipi)ix napisał:

Ehh.

 

Spędzam sobie cudowne święta na Steam grając w Company of Heroes 2 aż tu nagle jednego dnia pisze do mnie @Velius-CZY ODEBRAŁEM GIFT?. 

 

Myślę o co chodzi. Patrzę, a tu komunikat na Steam, że dostałem prezent. Ten chory człowiek kupił mi dwie gry, jedną z mojej whishlisty + dał w gifcie drugą(Walking Dead + Splatter). 

 

Dziękuję jeszcze raz Mikołaju :* 

 

 

Alez prosze Cie bardzo :lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...