Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Poszły ode mnie jeszcze drobne upominki, dzięki wydrapanym zaskórniakom. Tym niemniej już ostatecznie kończę swój udział w tegorocznych mikołajkach - raz jeszcze dziękuję po stokroć za wszystkie prezenty i miłe słowa, a także życzę dalszych mocnych wrażeń tym, którzy tu jeszcze nie zbankrutowali :yao: A i oczywiście postronnym obserwatorom, w tym także i mi, niech nadal serca rosną od samego przeglądania tego tematu. ;)

Event jedyny taki w skali internetów. Coś pięknego. :banderas:

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Frantik napisał:

Poszły ode mnie jeszcze drobne upominki, dzięki wydrapanym zaskórniakom. Tym niemniej już ostatecznie kończę swój udział w tegorocznych mikołajkach - raz jeszcze dziękuję po stokroć za wszystkie prezenty i miłe słowa, a także życzę dalszych mocnych wrażeń tym, którzy tu jeszcze nie zbankrutowali :yao: A i oczywiście postronnym obserwatorom, w tym także i mi, niech nadal serca rosną od samego przeglądania tego tematu. ;)

Event jedyny taki w skali internetów. Coś pięknego. :banderas:

Na to czekałem :banderas:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No, co racja to racja. Nie mam już jak odbić :yao: Niespodziewany Hollow Knight niezmiennie mnie uradował, za co oczywiście bardzo dziękuję Veliusowi, a @Stona obdarował mnie legendarnym Another World - w końcu będzie okazja zagrać :banderas:

 

bffeabfe6ace6e4fb557ae6cef9bdbf5.jpg29bb2348ea9631ddd2ca4f03676742a1.jpg

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, raven_raven napisał:

Kolejna bomba właśnie poleciała w moim kierunku. Te święta są cudowne. Dziękuję, Frantik!

 

2coou41.png

 

 

Zacytuje siebie z giftu planescape dla ciebie. Młody jesteś i pewnie nie znasz a to jeden z top 5 rpg wszech czasów. W sumie zazdro bo ja grałem w gównianą zabugowanai wersje premierową gry przez którą troika została zamknięta. Teraz z nodami i patchami społeczności to diament wszech generacji.  Naprawdę gorąco zachęcam do ogrania. Kurde chyba sam wrócę do niej mam na steam od dawna:D

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Velius napisał:

To jest RPG? To sobie dodam do WL na nastepna edycja, nie jestem taki młody a nie ograłem :D

To jest jeden z lepszych rpg. Samo wybranie jakim będziemy wampirem ma o wiele większe konsekwencje niż jakikolwiek wybór w innej grze. Gra to perełka. RPG w naszych czasach, można należeć to którejś z wampirzych rodzin, questy to coś wspaniałego nawet poboczne - do teraz mam ciary jak myślę o zadaniu w pewnym nawiedzonym domu.  Klimat, Fabuła i Dialogi - te 3 rzeczy to najwyższy poziom komputerowego rpg. 

Edytowane przez blantman
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Velius napisał:

I teraz mi o tym mówisz? :obama: Skad brac czas na te wszystkie perełki.

sam mam ten problem dostałem tyle za(pipi)istych gierek mam 100 dylematów

Który hack and slash ograć wpierw path of exile (które ma na dysku ale nie ruszone) czy grim dawn czy  book of demons? 

czy zagrać w strategie homeworld deserts of kharak czy shrouded isle czy wahammer dawn of war 3

zagrać w indyczka last day of june czy reigns her majesty czy renowed explorers, czy west of loathing czy bet cop

zagrać w przygodówke saniarium czy dreamfall chapers (mam na xbox rozpoczęte)

czy ograć planet coaste czy kingom and castle

może zagłebić się w któreś final fantasy (VI, VIII, IX) czy olać to wszystko i ponownie ograć planescape tourment

graś w shadow of war czy lepiej the sourge lub wizualną nowelke higurashi?

wybory wybory 

 

Tak dużo gier a tak mało czasu :D

Odnośnik do komentarza

Spoko nie ma to jak doładowac sobie portfel zeby kupic kilka tytułów przed koncem sale i uznac ze i tak mam grania na miesiace, a gierka która chcialem kupic nie jest nawet w promocji wiec mam czas - to wole porobic prezenty. W kieszeni pusto, troche kac moralny, ale co tam, raz sie zyje nie?

 

Szukajcie mnie w schronieniu dla bezdomnych :lapka:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...