Jump to content

Forumkowy Secret Santa Xbox One edition


Rayos

Recommended Posts

No hej misiaczki

 

36190303phil-santa-crop-1480623121896.jp

 

Nie mam pojęcia, czy to wypali, ale w razie czego warto chyba spróbować :) Na forumku w zeszłych latach już bawiliśmy się w prezenty na święta w ramach Steamowego Winter Sale i za każdym razem zabawa była przednia i forumek pokazywał się od najlepszej możliwej strony rozdając sobie wzajemnie prezenty na prawo i lewo. Jako, że Spencer król wprowadził całkiem niedawno opcję giftów na Xbox One, to może zorganizujemy w tym roku coś podobnego na konsoli Microsoftu? Jasne, sprawa będzie trochę utrudniona (brak listy życzeń np.) i na pewno nie tak spektakularna jak steamowe mikołajki, ale może uda nam się w wspólnym gronie poczuć ducha świąt i poprawić sobie humor? :)

 

Jakby to miało wyglądać? Zapisujecie się w tym temacie do udziału w akcji podając swój nick forumkowy i gamertag. Każdy każdego dodaje do znajomych (plusem będzie to, że Wam przybędzie friendsów ;)) Po zakończeniu zapisów osoba neutralna (kogoś zgarnę) wylosuje kto komu kupuje gifta i ona wyśle każdemu uczestnikowi info na PW kogo ma. Jest to TAJNE i tylko do Waszej informacji, na tym polega cała niespodzianka, zeby druga osoba nie spodziewała się od kogo to może być dopóki prezentu nie dostanie. Wrzucajcie do "listy życzeń" gierki o jakich marzycie bo to będzie wyznacznik tego co dostaniecie, oczywiście poparte zasadami opisanymi poniżej. 

 

Mały regulamin, jakby to wszystko miało wyglądać (pozwoliłem sobie skopiować z Steamowego eventu i przeredagować pod ten):

 

 

1) Tylko zaufani użytkownicy z pewnym stażem moga sie zapisac, ludzie którzy sie zarejestrowali na forum niedawno albo maja po 15 postów sorry ale nie.

2) Każdy uczestnik musi w tym temacie (razem z zapisem na event) napisać listę przynajmniej 10 gier które go interesują, ot, swoista lista życzeń, Xbox Store tego nie oferuje niestety.
3) Na liscie życzen muszą znalezc sie conajmniej trzy gry w przedziale cenowym 60-80 PLN (ceny przed obniżkami)
4) Na liscie zyczen muszą znalezc sie conajmniej trzy gry w przedziale cenowym 90 - 100 PLN (ceny przed obniżkami)
5) Żadnych keyów z kingpina, cdkeys i innych, kupujecie gierkę podczas wyprzedazy jako gift i wysylacie drugiej osobie
5 a) Keye jezeli sa z legalnego źródła mogą być podarowane jako DODATEK do głównego gifta, potwarzam D O D A T E K.
6) Mozesz kupic gre za dowolna kwotę, jeśli czujesz się prawdziwym mikołajem to możesz kupić nawet prezent za 300 PLN, ale miej na uwadze, że niekoniecznie otrzymasz grę o podobnej wartości od innej osoby. Z tego tytułu nie będzie żadnego płaczu ani roszczeń.
7) Start imprezy razem ze świąteczną/zimową wyprzedażą, w zeszłych latach chyba startowała 22 grudnia 
8 ) Gift nalezy zakupic podczas trwania wyprzedaży
9) Osoba, która otrzyma prezent powinna wrzucić go w tym temacie i sie pochwalic
10) Żadnych VPN, prezent MUSI być kupiony na region europejski, tak by każdy mógł w spokoju dodać grę do kolekcji.

 

Termin zapisów to 15 grudnia. Losowanie i wysyłanie PW 16-17 grudnia.

 

to co, ktoś chętny? Wszelkie uwagi co do regulaminu mile widziane.

  • Upvote 2
Link to comment

Ja z chęcią ale na xboxie chyba nie ma wishlisty =/

 

 

 

2) Każdy uczestnik musi w tym temacie (razem z zapisem na event) napisać listę przynajmniej 10 gier które go interesują, ot, swoista lista życzeń, Xbox Store tego nie oferuje niestety.
 
Link to comment

Da radę wysłać gifta z UK do PL i w drugą stronę? Na region EU nie ma ograniczeń dopiero gdy chce się kupić coś albo komuś w USA czy Azji?

 

 

 

 Upominki mogą być kupowane i realizowane przez użytkowników tylko w tym samym kraju/regionie oraz wyłącznie w Sklepach uczestniczących w programie.

 

może być spory problem, pisałem w innym temacie że musiałem kombinować z vpn'em przy realizacji gift kodu

Link to comment

No w sumie to jest jakiś pomysł, aby wszyscy na pewien czas wyemigrowali konta do Rosji na jakieś 2 tygodnie, porozdawać prezenty i wrócić ;D

 

tylko trzeba by zmienić temat z forumkowego Świętego Mikołaja na Dziadka Mroza xD 

Edited by asax
Link to comment

Jak kupujesz na swoje konto to problemów nie ma, zmieniasz region i hulaj dusza. Tu problemem jest ograniczenie kraj/region w przypadku gry kupionej jako gift. Nikt nie chce sytuacji takiej że kupi coś w USA bo tam mieszka a obdarowany mieszka w pl i tego kodu nie zrealizuje. U mnie poszło przez vpn ale nie daje to 100% pewności

Link to comment

Nie no bez cebuli xD ja chętnie sie pisze tylko trzeba sprawdzic czy gierka zakupiona w uk bedzie śmigać na polskim koncie

 

I tutaj moze być problem bo większość osob mieszka w PL, ale niektórzy UK, Francja czy Niemcy

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.