Skocz do zawartości

OVERKILL's The Walking Dead


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętacie zapowiedź na Gamescomie z 2014 roku? Nie?

Spoiler

Ja też nie :dynia:

 

 

Gra pierwotnie miała mieć premierę w 2016 roku, ale jedynie od tego czasu jedynie ją przekładali.

Jak się okazuję gra żyję i celuje z premierą na jesień 2018.

 

 

 

 

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Idealnie by mi pasowalo jak by gameplayowo bylo to cos ala evil within czy tlou. Tylko w ciezkim klimacie z realistyczna "brudna" grafa i mocnym story.
Lubie to uniwersum i chetnie bym zagral jeszcze w twd, ostatnio 3sezon bajeczki TT mnie zawiodl, czas no cos zdecydowanie mocniejszego.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po pierwsze wypadałoby zmienić tytuł tematu na Overkill's The Walking Dead, a po drugie kolejny fajny CGI trailer, tym razem przedstawiający postać kobiecą:
 


Kurde, niby "jesień 2018", a ja o grze wciąż nie wiem NIC, nie widziałem żadnego gameplayu - czym będzie ten projekt? Ktoś ma jakieś rzetelne info? @Hendrix? :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

OK, poniżej ostateczny trailer ze wszystkimi postaciami, plus gameplay, a także ponad siedem minut walkthrough z komentarzem developera:
 

 


No i mam mieszane uczucia, bo z jednej strony dokładnie tego się po nich spodziewałem, co oznaczałoby, że gierka jest nie dla mnie, a z dugiej mimo wszystko mam ochotę, żeby w to zagrać.
Choć na razie strasznie to drętwe - animacje tragiczne, detekcja kolizji umowna... Wyraźnie bardziej pod strzelanie, niż walkę wręcz - Dying Light to nie jest.

Premiera u nas 8 listopada 2018.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że wyszedł parę lat temu taki crap z The Walking Dead w tytule. Hype nakręcali głównie obecnością postaci Reedusa\Daryla jako protagonisty(?). Zara, jak to się nazywało...

Mam! The Walking Dead: Survival Instinct z 2013 r.
 


Coś czuję, że tu dostaniemy podobny poziom wykonania, jeno z nieco lepszą grafiką. No, jest ta różnica, że Overkill's... będzie mieć co-opa, a jak wiadomo w tym trybie wszystko jest nieco bardziej strawne, acz na więcej niż 5/10 nie liczę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...