Skocz do zawartości

Recenzje TV w PSX Extreme


Przemasso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam towarzystwo. Pytanie jest z mojej strony następujące - czy pamięta ktoś numery PSX Extreme, w których pojawiały się opisy TV pod obecną generację konsol ? Wiem, że przynajmniej dwa razy takie coś miało miejsce. Ewentualnie jeśli ktoś posiada podobny materiał w tej tematyce "pod ręką" też będę wdzięczny za podzielenie się. Generalnie interesuje mnie sprzęt do 2,5k z przekątną do 49', najlepiej z 4K/UHD. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje ;)

Odnośnik do komentarza

Byl taki test np w grudniowym numerze z 2015:

https://www.ppe.pl/news/40584/telewizor-nie-tylko-dla-gracza-poradnik-w-psx-extreme.html

 

Tyle ze jeszcze wtedy wchodziły dopiero na rynek 4k/hdr, wiec materiał dość archiwalny. W sumie gmeru mógłby coś skrobnąć, tyle ze chyba nowe tv wchodza na rynek w maju/czerwcu, wiec lepiej wstrzymać się teraz z zakupem tv - skoro za 2-3 miesiące wejdą nowe modele, a obecne potanieją.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

Byl taki test np w grudniowym numerze z 2015:

https://www.ppe.pl/news/40584/telewizor-nie-tylko-dla-gracza-poradnik-w-psx-extreme.html

 

Tyle ze jeszcze wtedy wchodziły dopiero na rynek 4k/hdr, wiec materiał dość archiwalny. W sumie gmeru mógłby coś skrobnąć, tyle ze chyba nowe tv wchodza na rynek w maju/czerwcu, wiec lepiej wstrzymać się teraz z zakupem tv - skoro za 2-3 miesiące wejdą nowe modele, a obecne potanieją.


Kurde, jestem w szoku, że to to było w 2015. Dałbym sobie rękę uciąć, że max rok temu widziałem w PE i w takim zakresie też przeszukiwałem. Co do taniejących obecnych modeli - każdy kolejny dzień grania na sprzęcie marki SL Technology 32' z 720p, po tym co zobaczyłem u znajomego, boli :) . Nie muszę tego zrobić dzisiaj ale chciałbym na Wielkanoc pograć na czymś nowszym :)

 

 

20 minut temu, ping napisał:

Wołam @Kyokushinman i @wulfen, chłopaki znają się na rzeczy i na pewno chętnie doradzą.

 Jeśli któryś ze wspomnianych kolegów miały czas i ochotę pomóc - będę wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza

O to to mi chodziło Panowie - dziekuję :) 

W międzyczasie znalazłem takie wynalazek jak LG LED 49UJ635V. Czytałem, że LG ma matrycę RGBW, którą opisują jako "prawie" 4k. Duża to to różnica jest dla niewprawionego oka? Druga sprawa to odświeżanie. Znalazłem informację, że podane TM 100 w tym modelu to "raptem" 60 Hz. Ma ktoś informacje odnośnie tego czy faktycznie jest to mocno zauważalne ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.02.2018 o 12:51, MYSZa7 napisał:

@Roger kiedy jakiś poradnik gmera lub dżuja co do wyboru TV dla gracza?

 

"Tak się składa, że na początku miesiąca pytaliśmy Gmera o taki artykuł i pisał nam, że trzeba chwilę jeszcze poczekać na premiery i obniżki flagowców. Myślę jednak, że na przestrzeni 2-4 numerów Gmeru ogarnie temat. "

Odpowiedź Rogera na pytanie odnośnie artykułu o TV

Edytowane przez łom
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, _Be_ napisał:

Z grudnia 2016 to i tak już nie aktualny artykuł, tak dość mocno. 

 

Zapraszamy do działu HD na forumku, znawcy kalibracji @wulfen, @ukanio, @Kyokushinman doradzą jaki TV wybrać 

 rzuciłem już hasło na "Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS4/XONE" i czekam na propozycje kolegów :)

 

Generalnie temat wątku został już wyczerpany - wiem, ze było w to w PE #232 a niebawem pojawi się świeży materiał. Temat IMO do zamknięcia -dzięki wszystkim!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...