Skocz do zawartości

Remnant: From the Ashes


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem chociaż to dużo powiedziane poprzez losowość tej gry i bossów których można spotkać. No i tak jest to dość drewniane szczególnie poruszanie się chłopka, jest story które jest całkiem z dupy tak samo jak i lore, jest design mobów i bossów gorszy niż w Soulsach2, tak samo lokacje nie wypadają tu lepiej chociaż niektóre mi się podobają (dżungla i pustynia). Sami bossowie na których trafiłem to 90% dpscheck, dwa przypadki zmusiły mnie do kombinowania z bronią i modami. 

 

A z drugiej strony tak fajnie mi się eksploruje i strzela że od razu poszedł reroll xD O ile mi się nie znudzi to planuję skończyć drugi raz. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dali w plusie to gram. 

Od razu mówię,trochę drewno to jest. To,że to takie szuterosoulsy to już każdy wie. Generycznosc leveli trochę mierzi, przynajmniej pierwsza lokacja nie urywa tyłka. Nabite mam niecałe 6h i...gra się o dziwo fajnie,szczególnie co po. Jest coś w tej grze co się aktywuje po jej wyłączeniu i powoduje,że chce się ja znowu włączyć. Kremów jak na lekarstwo,ale to nic bo...strzela się fajnie. Solidny średniak.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Lecę teraz z dodatkami i ten fabularny całkiem przyjemny i też trochę inne podejście do walk z bossami. Nie ma aż takiego zalewu ich pomagierów. Jednak z jednym z nich według mnie trochę przesadzili bo solo jest baaardzo trudny do ubicia. 

Survival mode to też całkiem miłe zaskoczenie, chociaż na początku nie bardzo mi się spodobał. Dopiero jak bardziej ogarnąłem co i jak i w końcu trafiła się porządna ekipa do grania to cud miód i orzeszki :). Niestety przeważnie trafia się na ludzi którzy grają pod siebie i kończy się na pierwszym bossie bo jeden koleś jest dopakowany a reszta w samych gaciach. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...