Skocz do zawartości

GLOW - 2017 - Netflix


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

@deePiszesz - masz. 

Kto nie ogląda niech lepiej zacznie. Masz tutaj wszystko: '

dobre story? check,

niezłą akcję? check,

klimat lat 80-tych? check,

obcisłe gatki? check,

laski targane za włosy i miotane po macie? check,

cycki? check (przez kilka sekund),

sex? check (również przez kilka sekund),

świetny Maron? check

 

2 sezony sztosu, a trzeci już atakuje zza miedzy.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wątek Basha i jego butlera to klasyczny netflixowy bait na wątek homoseksualny. W pierwszym sezonie łatwo było się domyśleć, że Floriana ciągnie do mężczyzn jednak relacje z Bibą były czysto przyjacielskie na płaszczyźnie pracodawca-pracownik (przynajmniej od strony Biby). W drugim sezonie "niepewność" przy odkryciu prywatnego życia Floriana to prosta droga do zrobienia z Sebastiana geja (spontaniczny ślub by uciszyć wątpliwości co do swojej seksualności) co jest trochę tanim chwytem skoro Bash nie czuł się homoseksualistą do tej pory (scena w klubie dla gejów).

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

no i fajnie, że wjechał, ale zniszczył wszystko;] Takiego spadku jakości to nie miał chyba żaden serial, everrrrr!

 

2 pierwsze sezony wciągnąłem w jeden kacowy dzień. Wystawiłem legitnie 8-meczkę na filmwebie i dowiedziałem się, że jest 3 sezon, który "jest ujowo koszmarny, bo pedoały". Zajrzałem więc na cywilizowane strony typu Rotten Tomatoes i tam średnia ok, więc pomyślałem, że patola za 500+ kupiła sobie internet i wystawia ocenki serialowi, który miał motyw LGBT. Jakież było moje zdziwienie, kiedy ten serial okazał się po prostu idiotycznie kretyńsko śmieszny. 

 

Ja rozumiem swoim wioskowym umysłem, że Netflix ma swoją politykę, ale kurfffaaaaaaaaa! To co pacze to obraża i kobiety i LGBT (któremu pomimo przykazań księdza kibicuję). To wygląda jakby ktoś z Netflixa wziął fajny scenariusz, usunął ciekawe sceny i zastąpił je gadkami o ruchaniu, ruchaniu z gejami, gejach i transach oraz ponownie gejach i transach, którzy mówią, jak to mają źle w showbiznes w roku... 2019!

 

Kompletnie zabili serial, który miał głębię i ducha lat 80. Miał też super dialogi i ciekawe postacie. A teraz wszyscy nagle okazali się gejami i to tyle. Bo motyw przebijania się kobiet w biznesie olano. Facet? Albo gej, albo trans, albo prostytutka, albo straszny uj zostawiający żonę, albo jeszcze cham i wieśniak. Jak można było to tak zyebać? Przecież tutaj każda postać w sezonie 1 i 2 był ciekawa, a teraz jest albo homo, albo jej nie ma. Ciekawe wątki są tak ucięte, że nie czaję, kto to w ogóle zatwierdził? 

 

 

Realizacja? Klimat lat 80.? Zapomnij! Masz poucinane wątki, przeskoki o pół roku niewiadomo czemu i jak, masa głupot i nieścisłości, drętwe dialogi i aktorstwo. 

 

Jestem zły i zniesmaczony. 

 

Edytowane przez gekon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bo to jest ten moment, kiedy LGBT wjeżdża za bardzo i szkodzi sam sobie. Ja tam nie jarałem się Betty Gilpin, ale fajną fabułą.

 

Może w USA jest inaczej, bo recenzje są przychylni? Nie wiem tylko - jakmi kurfa cudem? Scenariusz i dialogi leżą. Wszystko pocięte, niespójne, nielogiczne, postacie wypczone. Wątki poucinane  na rzecz....

 

i tu jest ten problem, który nadaje się do innego temu. Wspieram LGBT, ale z fajnego serialu o kobietach w trudnych czasach i w trudnej sytuacji zrobiono homo farsę bez scenariusza. Obniżam ocenę na filmwebie do 6. Co ciekawe, wszystko ubliża i kobietom, i homo, bo nic tu nie ma sensu. Lesbijki chcą się ruchać z lesbijski, czarni faceci uciekają, białe kobiety ciągną do bogatych, a biali faceci chcą widzieć cyce. I to wszystko na serio.

 

 

sezon 3 = 3/10

sezon 2 = 8,5/10

sezon 1 = 7,5/10

Edytowane przez gekon
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ragus napisał:

a blondi cyce chociaż pokazała znowu?

Nie, ale Alison już tak. :lapka:

 

15 minut temu, gekon napisał:

Wspieram LGBT, ale z fajnego serialu o kobietach w trudnych czasach i w trudnej sytuacji zrobiono homo farsę

Figaro ma teraz blue screena, bo nie wie czy dać plusa czy minusa. 

Odnośnik do komentarza

dobra, chyba ostatni mój post w tym temacie, bo serial umarł i nie jest warty kontynuowania... a chyba tylko ja już obejrzałem (albo obejrzałem i mam za złe zmarnowany potencjał?) 

 

Glow s3 =  :pizza:, tylko bez smaku i śmierdzi +ujem  spoconego transa, który zapewne wykastrował dobry scenariusz.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...