Skocz do zawartości

GLOW - 2017 - Netflix


Farmer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem po 2 epach i na razie na pewno nie ma takiej tragedii o której gekon pisze. Jedyne co mi przeszkadza to zdecydowanie zbyt duży nacisk na perypetie w związkach głównych botaterek/bohaterów. Co do cycków, to w miarę szybko się pojawiły.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja jestem po 4tym i cały czas czekam, na właściwe Glow, ale pewnie się nie doczekam. Zero walki w ringu, co i rusz pokazywanie wszelakich preferencji partnerskich/seksualnych. Są cycki, ale (póki co) dziwnym przypadkiem tych zgrabniejszych pań. Niektóre z nich są praktycznie pomijane jeśli chodzi o czas antenowy. Sam mięknie i przestaje mieć charakter, a Bash 

Spoiler

sam chyba nie wie, w którą chce iść stronę

 

No, póki co, nie na takie Glow liczyłem po dwóch sezonach i tym jak wyjechały, żeby podbijać Las Vegas.

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, sprite napisał:

Ja jestem po 2 epach i na razie na pewno nie ma takiej tragedii o której gekon pisze. Jedyne co mi przeszkadza to zdecydowanie zbyt duży nacisk na perypetie w związkach głównych botaterek/bohaterów. Co do cycków, to w miarę szybko się pojawiły.

to może obejrzyj całość i tu wróć?

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ja przesunąłem oglądanie po informacjach, że okrojono ringowe walki na rzecz... dialogu i to nie takiego dobrego, takiego z d u s z ą. Z tego co piszecie sezon rzeczywiście jest przegadany. Beka z N. Serwis sam się zaora przez olewanie scenariusza. Glow z sezonem 1 i 2 znajdował się w top 5 seriali netflixa, a teraz wychodzi na to, że nie obejrzę nawet 3 sezonu. A w internetach zdziwko czemu serwis traci stałych subskrybentów.

Odnośnik do komentarza

No niestety oferta netflixa to ilośc nie jakość. Jak porównamy ile rocznie DOBRYCHprodukcji mamy na amazon prime i hbo go a netflix to widać czemu użytkownicy uciekają. Zaraz dojdzie Disney ze swoja ofertą i coś czuje że netflix jak nie zmieni polityki i nie przestanie marnować hajsu będzie się zwijać :)

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, blantman napisał:

No niestety oferta netflixa to ilośc nie jakość. Jak porównamy ile rocznie DOBRYCHprodukcji mamy na amazon prime i hbo go a netflix to widać czemu użytkownicy uciekają. Zaraz dojdzie Disney ze swoja ofertą i coś czuje że netflix jak nie zmieni polityki i nie przestanie marnować hajsu będzie się zwijać :)

Do zwijania jeszcze długa droga. W PL i na świecie modny jest Netflix a nie HBO Go czy Disney. Szkoda tego Glow, jeden z moich ulubionych seriali na N. No cóż może wróci do formy jak ST.

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, chris85 napisał:

Do zwijania jeszcze długa droga. W PL i na świecie modny jest Netflix a nie HBO Go czy Disney. Szkoda tego Glow, jeden z moich ulubionych seriali na N. No cóż może wróci do formy jak ST.

Może wróci ja już jednak odpadłem. Różnica taka że st 2 w bólach ale skończyłem bo miał ze 2 czy 3 momenty fajne a ten serial w 3 odcinkach miał ZERO takich momentów. Najbardziej boli zrobienie z głównego bohatera (pipi) a już Alison Brie która mega szanuje za community czy bojacka tutaj jest nie do zniesienia w tym sezonie. A rozkminy mamy bulimiczki sztuczne i naprawdę źle prowadzone. Plus inne problemy osób z obsady glow które były jeszcze bardziej wydumane i sztuczne.  No szkoda bo 2 pierwsze sezony to jeden z moich ulubionych seriali na Netflix. 

 

@Masorz no i? Jak wyjdzie crown s 3 i będzie (pipi)owy (oby nie) napiszę po raz n'ty. Dobrze że mindhunter trzyma poziom i przyjemnie się ogląda. No ale te filmy od netflixa. Ostatnio wpadł mi w oko taki z kapitanem Ameryką i Omarem. Omijajcie to szerokim łukiem. (pipi) nad gównami xD

 

 

 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, blantman napisał:

Może wróci ja już jednak odpadłem. Różnica taka że st 2 w bólach ale skończyłem bo miał ze 2 czy 3 momenty fajne a ten serial w 3 odcinkach miał ZERO takich momentów. Najbardziej boli zrobienie z głównego bohatera (pipi) a już Alison Brie która mega szanuje za community czy bojacka tutaj jest nie do zniesienia w tym sezonie. A rozkminy mamy bulimiczki sztuczne i naprawdę źle prowadzone. Plus inne problemy osób z obsady glow które były jeszcze bardziej wydumane i sztuczne.  No szkoda bo 2 pierwsze sezony to jeden z moich ulubionych seriali na Netflix. 

 

@Masorz no i? Jak wyjdzie crown s 3 i będzie (pipi)owy (oby nie) napiszę po raz n'ty. Dobrze że mindhunter trzyma poziom i przyjemnie się ogląda. No ale te filmy od netflixa. Ostatnio wpadł mi w oko taki z kapitanem Ameryką i Omarem. Omijajcie to szerokim łukiem. (pipi) nad gównami xD

 

 

 

Głównego bohatera czyli Basha? Przecież on zrobił coming out już w drugim sezonie. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ale pozamiatał mną ten serial. Pierwsze odcinki leciały z nutą sceptycyzmu, 

Spoiler

ale motyw w 2 sezonie, kiedy wjeżdża beastie boys i "białaską próbującą tańczyć break dance"

niszczy system. 

Generalnie klimat epoki mocno daje i wspomina mi dzieciństwo. Love.

 

Chcę się urodzić jeszcze raz i znowu odkrywać Bomb Jacka na spectrum plus!!!, Van Halena i dziewczyny / które teraz mają po 55 ;) /  te stylizacje fryzur <3

Improwizowane walki natapirowanych i nakoksowanych wrestlerów... 

 

Edytowane przez MAJOCHEY_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Możesz spokojnie ominąć i  czekać na sezon 4. Nic ważnego się nie stało. W sumie nawet lepiej jak nie zobaczysz i nie zmarnujesz czasu. 1,2 sezony obejrzałem w 2 dni a 3. po 3 epach tłem do obiadu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Poprzedni sezon był słabszy, ale kurczę, liczyłem na powrót do formy w finale, a tu lipa :/ 

W sumie jak ktoś jeszcze nie widział w ogóle serialu to polecam zakończyć oglądanie na drugim sezonie i trzeci już sobie darować.

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.