Skocz do zawartości

PS4 wersja kiosk demo mode


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

na wstępie witam wszystkich forumowiczów, 

Szukałem wszędzie odpowiedzi i klucza na mój problem aż kolega poradził mi to forum. 

Posiadam konsole ps4 jest to pierwsza wersja z dyskiem 500gb, niestety konsola to wersja demo mode czyli: wersja pokazowa na sklepy i ma dużo ograniczone menu. 

Czy ktoś tutaj z forumowiczów jest w stanie lub zna sposób na zdjęcie takie blokady, żeby była to konsola z pełnym menu i obsługą. Czy ktoś w ogóle spotkał się z czymś takim i zna klucz lub program do zdjęcia takiej blokady?

pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź 

AP

  

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Możliwe, że ściągnąłeś zły plik UPDATE, jest potrzebny ten 1,1 GB http://deu01.ps4.update.playstation.net/update/ps4/image/2018_0906/rec_27d68a196469972b7d2939d0279262e6/PS4UPDATE.PUP

 

W linku który podawałem wcześniej kliknij na samym dole Przeprowadź nową instalację oprogramowania systemowego tam jest instrukcja i link do tego potrzebnego FW.

Odnośnik do komentarza

nie może odnaleźć pliku aktualizacji

plik był w katalogu ps4update potem zrobiłem update na koniec bez folderu i żadnego nie widzi 

pen na facie 

1 minutę temu, Square napisał:

Możliwe, że ściągnąłeś zły plik UPDATE, jest potrzebny ten http://deu01.ps4.update.playstation.net/update/ps4/image/2018_0906/rec_27d68a196469972b7d2939d0279262e6/PS4UPDATE.PUP

 

W linku który podawałem wcześniej kliknij na samym dole Przeprowadź nową instalację oprogramowania systemowego tam jest instrukcja i link do tego potrzebnego FW.

oki sprawdzam 

Odnośnik do komentarza

@adamecki007 dzwon do sony polska

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 22 397 89 24

Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Godziny otwarcia: pon–pią 10:30 - 18:30

W zależności od Twojego pytania będziemy musieli poprosić Cię o dane Twojego konta PSN albo numer seryjny Twojej konsoli. Przygotuj te informacje, zanim do nas zadzwonisz

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w przypadku PS4, ale KIOSKowe wersje PS3 odblokowywało się wklepując kod w opcjach (dla każdego fw inny). Na dodatek wymagały specjalnych wersji fw (SEX ;) (CEX to retail, DEX to debug itd.)). Bardzo możliwe, że tak samo jest w przypadku PS4, wtedy radzę zachować jako kolekcjonerkę albo sprzedać na assemblersach.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...