Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

Często nie warto inwestować w IFy. Dużą różnicę czuć tak naprawdę przy SIFach czy TIFach, TOTSach itd, ale moim zdaniem karty IF są znacznie przepłacone. Przykładowo zamiast brać Mbappe IF lepiej wziąć Mbappe+Neymara. Najlepsi zawodnicy w grze mają unikalne ruchy i cechy które robią straszliwą różnicę, dlatego lepiej moim zdaniem mieć pełny skład kozackich non-informów zamiast pełny skład informów dobrych, ale nie fenomenalnych piłkarzy.

Odnośnik do komentarza

To tylko obrazki z kart. Tym sie ludzie podniecaja. 

 

Sprzedalem chwilowo ten syf bo moze w styczniu, lutym przestana w koncu latac, z byle powodu kazdego płaczka. Przeciez to zupelnie inna gra niz w day pne i to juz kilka razy, a jest listopad :reggie:

 

Kiedys to bylo. Konami wysralo PES6 i graj se w sieci ze wszystkim co dali w day one. I gralo się, dla skilla. Pozdro Raulos :ragus:

 

A teraz, teraz to karty ważne, zacznij wygrywac na poczatku z typem. Rage. Na 8 meczy 6 nawet nie dokonczone bo sie obsrywaja. 

 

Bedzie jeszcze dobra promka w cyfrze to jeszcze złapie. Szkoda czasu, nie adekwatnego do nagród. 

Odnośnik do komentarza

Brawo EA wy kur wy. 14-3 bilans jak narazie wiec git i gold 1 lekko wleci ale oczywiscie serwery nie dzialaja xDDDDDDDDDDD Nie ma wiekszych nieudacznikow w swiecie gier niz ta firma, serio. Gdyby oni mieli jakas konkurencje to zdechli by z glodu. W ciagu ostatnich 2 dni EA dali dupy z: sbc o 3 zestaw ikon (sbc usuneli a ludzie ktorzy przepalili ikony zostali z niczym), sbc o potm bundesligi Sancho (to samo), pomylili slowenie ze slowacja w sbc wazne mecze xD a teraz serwery niedzialaja. Najs

 

Mam nadzieje ze przedluza o jeden dzien fut champions, tak jak to robili rok temu w razie awarii, bo nie chce mi sie dzisiaj poznym wieczorem dogrywac. 

 

A z tym Jaszynem to glupote robicie imo. Bramkarz to tylko bramkarz, co ma wpuscic wpusci i tak. Nie ma mozliwosci zeby on wam wybronil tyle sytuacji zeby koniec koncow splacil te swoje 700k. On kosztuje wiecej niz Neymar i prawie tyle co Messi xDDDDD a oni faktycznie sa gamechangerami i moga wam wygrac kilka meczow ekstra

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dlatego ja się Was pytałem ;p schabek mi za późno napisał. Ja tu walczę o 11 wygraną i został mi 1 mecz i też nie mogę dograć, ogólnie to NIC nie można grać nawet offline Squad Battels itd. Mam nadzieję, że ten cały Yasin nie spadnie z ceny i wymienię go na jakiegoś atakującego. Na razie nie ma lepszego bramkarza w FIFA. Zagrał całe 2 mecze. Wpuścił jakąś szmatę ale jeden kosmiczny strzał mi wybronił i dzięki temu WIN.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, schabek napisał:

Brawo EA wy kur wy. 14-3 bilans jak narazie wiec git i gold 1 lekko wleci ale oczywiscie serwery nie dzialaja xDDDDDDDDDDD Nie ma wiekszych nieudacznikow w swiecie gier niz ta firma, serio. Gdyby oni mieli jakas konkurencje to zdechli by z glodu. W ciagu ostatnich 2 dni EA dali dupy z: sbc o 3 zestaw ikon (sbc usuneli a ludzie ktorzy przepalili ikony zostali z niczym), sbc o potm bundesligi Sancho (to samo), pomylili slowenie ze slowacja w sbc wazne mecze xD a teraz serwery niedzialaja. Najs

 

Mam nadzieje ze przedluza o jeden dzien fut champions, tak jak to robili rok temu w razie awarii, bo nie chce mi sie dzisiaj poznym wieczorem dogrywac. 

 

A z tym Jaszynem to glupote robicie imo. Bramkarz to tylko bramkarz, co ma wpuscic wpusci i tak. Nie ma mozliwosci zeby on wam wybronil tyle sytuacji zeby koniec koncow splacil te swoje 700k. On kosztuje wiecej niz Neymar i prawie tyle co Messi xDDDDD a oni faktycznie sa gamechangerami i moga wam wygrac kilka meczow ekstra

 

Dlatego poszedl sell zanim wpadły promki w cyfrze :reggie:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...