Skocz do zawartości

FIFA 19 Ultimate Team


schabek

Rekomendowane odpowiedzi

jakies fajne sposoby na nabicie kapuchy? ciulam powoli, za mecz wpada 1500 z tymi bonusami, ale to trwaa i trwa.


Ja robiłem Squad Battles. Gralem tylko przez weekend, po 8 meczow na dzien z tego co pamietam bo pracowalem i dzis dostalem 11k monet i 2 paczki. Z 1 wypadl shit, ale z drugiej Willian z Chelsea. Sprzedalem go za 35k, wiec lacznie z reszta zarobilem po niecalych 20 meczach 50k, nie liczac tych 1500 monet za mecz.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Ölschmitz napisał:

jakies fajne sposoby na nabicie kapuchy? ciulam powoli, za mecz wpada 1500 z tymi bonusami, ale to trwaa i trwa.

 

Wszystkie hybrydy z zaawansowanych sbc. Tylko trzeba posiedziec przy tym i sklady brac z futbin/futhead ale dawac swoich zamiennikow.

 

Ja w tym roku gram na nowym koncie i takich trafow to nie mialem jeszcze. Neymar, De Gea, Marcelo, pare innych walkoutow, informy chyba 3, Golovin Otw, nawet niewymiennego Rakitica trafilem w zlotej wymianie  xdddd +150k  ze starego konta na ktorym mialem web appa i pohandlowalem przed premiera. No przeyebany bedzie sklad na pierwsza lige weekendowa

 

edit: posprawdzalem tez jak w zeszlym roku ksztaltowaly sie ceny w okolicach premiery i np taki Neymar w przeddzien premiery kosztowal 100k wiecej niz w dzien oficjalnej premiery edycji standardowej. To samo bylo w tym roku. 27ego swojego Neymara sprzedalem zaa 550k, dzien pozniej odkupilem za 480k. I tak w sumie wszystkie karty wiec lacznie z 200k do przodu mysle. Oplacalo sie te 3dni wczesniej zaczac grac xD

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

siedziałem cicho bo jestem w trybie zarabianio-kupowania :>

 

starter składzik jednak premier league ;p ponieważ wpadł mi z preorderu Robertson i jakoś ciekawsi skrzydłowi tam tak na starter, później pewnie pójdę w bundes bo Gnabry/Lewy/Bailey to ciekawe trio (już mnie jeden typ nimi zgnębił dość poważnie)

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=hIQWfLNgnOi2m:FFA19PS4

 

na razie najlepszy strzelec to...Naby Keita :] dzięki temu że popsute są timed finesse zza pola karnego i wchodzi dosłownie wszystko, a Naby nawet statów strzałowych nie ma za ciekawych, no ale król strzelców na razie xd ; teraz będę chciał kupić OTW Alissona, OTW Jorginho i OTW Richarlisona, tak sobie wymyśliłem że niezłe grajki i z perspektywami na IF więc możnaby nimi pograć do tego czasu a potem się jeszcze na tym wzbogacić (myślałem jeszcze nad OTW Felipe Andersonem ale karta nieciekawe workrate high/high a nie lubię jak mi typ zaczyna akcje na lewej obronie...) , będę też potrzebował kogoś na główki bo ładnie tego wpada to może Morate dorzucę + konkretne szybkie i twarde duo obrońców np. Davinson S i może Rudiger...zaraz napiszę po co mi oni 

 

co do samego trzepania coinsów, start miałem słaby tzn zrobiłem wszystkie możliwe SBC ale trafów żadnych ciekawych (najlepszy Miranda 85 i jakieś 2 śmieciowe TOTWy discardy) no ale mimo to masa kart wpadła i 100k spokojnie na czysto z tego, drugie tyle narobiłem na boostach i Division Rivals (genialnie wysokie nagrody za wbicie ranka bez względu na dywizję, doceniam takie coś), do tego E2 za squad battles i już mam drobne na inwestowanie w OTW, teraz w czwartek znowu nagrody za Rivals także dalej invest invest wszystko w OTW oczywiście :]

 

oczywiście trzeba wklepać te 2000pkt na wjazd do WL i wtedy zobaczymy co tam się będzie działo :p w Rivals raczej nie ma problemów na razie chociaż ludki strasznie wymieszane, czasem się trafi skład nonrare a czasem CreditCardFC, 

 

gameplayowo jest dobrze ale kilka rzeczy wymaga patcha 

 

- przegięte timed finesse zza pola karnego, wpadają taśmowo i aż mi głupio wygrywać w ten sposób równy mecz :< no ale jak trafi się w zielone to wpada, Ozil i Keita walą hurtowo

- przewrotki z L2 bardzo częste i skuteczne, już z 3 mi wpadły, czyli tyle co w 5 poprzednich fifkach łącznie xd 

- główki wróciły do łask, z rogów wchodzi dużo, jakiś typ miał skład 2 szybkich i Croucha, śmiałem się na loadingu składu a potem typ mi wygrywał *wszystkie* główki i miałem z nim ciężko ; ogólnie dużo tego wpada po wrzutkach, tych silnych po ziemi też sporo (jak widzisz że typ wychodzi na pozycję to daj 2x [] i masz gola)

- sprinty owszem osłabione bo da się dogonić Aube jakimś Kompanym, ale na skrzydle jak się wypuści takiego Salaha na dobieg to zapomnij że dogonisz, pace dalej potrzebny ale bardziej na skrzydle

- quick tactics pod krzyżakiem, mega mega przydatne rzeczy, team press jest teraz taki mocny że czuję się jakbym miał skład 11stu Kante :] mało konsekwencji tej bieganiny a skutecznie zamęcza przeciwnika chyba, że...

- się wybierze inną taktę hug sideline, wtedy można pressującego typa rozciągnąć po całym boisku i jest miejsce i spokój ; super jest też takta offensive fullbacks, boczni obrońcy włączają się do każdej akcji i to jest za(pipi)ista sprawa żeby porobić przewagi na bokach, tylko jest jedno ale, przy stracie oni się nie wrócą :p przegrałem tak jeden mecz 8-3 (do przerwy 0-0 bez włączonej takty) a potem...no 4 na 2 w obronie ciężko zazwyczaj :] dlatego musem są szybcy i wściekli mordercy typu Davinson S albo jakiś Kimpembe, Varane itp. bez tego takich takt nie polecam 

- z tego co widzę ludki grają w to jakby to była FIFA 18, widać to po rozwalanych akcjach sam na sam bo mashują O a tutaj to się równa kaplicy :] niezła jazda jest z wykańczaniem setek, też już tego zmarnowałem tony ale typy mnie przebijali w maszczeniu, np. z metra w 90min...:p mój pad po takim czymś by przestał istnieć 

- jakby ktoś potrzebował łatwe wygrane : wziąć z katalogu Sane i Salaha na wypożyczenie, jezusie oni robią takie wjazdy bokami (nie trzeba nawet trików robić, bieg po skosach z R2 wystarczy :p) jaką masakrę się nimi robi to głowa mała, najlepsze grajki jakimi na razie grałem zdecydowanie, Mo Salah to ma takie sterowanie jakby był z innej gry :p 

 

także parę rzeczy do poprawki no ale fun z budowania składu jest, teraz Mahrez kupiony to się zacznie 5* skill zabawa :] no i wbijam dalej pkty na Weekend League, tam wyjdzie cały syf dopiero :d

 

PS. polecam zrobić te SBC z Aubą do wypożyczenia + paczką LM, mi wypadł Guedes, może się przyda na supersuba 

 


 

 

 

 

 

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Prawilny to byl kiedys judentus. Zawszs slaby no ale efekt placebo w postaci Del Piero.. kazdy sie wykladal myśląc ze to spacerek :lapka:

 

Później grywalem juz tylko Sydney no bo Alex. 

 

Skilowiec z najlepszymi grajkami xD bitch please. 

 

Ciułam coinsy na jedyna legende którą chce mieć. Reszta to grajki ktorych lubie a nie bo pac 99, czy liga ang bo same bambusy na bananach z amfą. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.