Skocz do zawartości

Wredny

Rekomendowane odpowiedzi

Warface-696x344.jpg

 

Gra ktoś na PS4? Powiem, że gierka ma trochę sterylny wygląd, ale feeling strzelania spoko - time to kill jest w sam raz dla mnie, headshoty wchodzą ładnie, dynamika na odpowiednim poziomie.
Na razie zauważyłem dość biedne mapy i kijowe respawny, ale zobaczę dalej, bo zawartości jest tu całkiem sporo jak na grę f2p.
Ciekawi mnie ten system unlocków na czas określony, no i jak dużą mają przewagę ci, którzy bawią się w mikrotransakcje.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mi właśnie średnio siedzi zarówno CoD (giniesz w ułamku sekundy, a całość mimo pozornej dynamiki, rusza się ślamazarnie), oraz BF, który mimo graficznych fajerwerków, bardziej polega na bieganiu przez wielkie mapy i wyłapywaniu headshotów od kamperów.

Tutaj jest kameralnie, dość szybko, respawny błyskawiczne, ttk idealny... Ostatnio mi się tak dobrze strzelało w Titanfall 2, z tym że tu mapy jakieś takie biedne.

Odnośnik do komentarza

Mapy sa mega biedne, bo bardzo małe i niezłozone. Jest to darmowa gra i to widać w tym temacie mocno. W mapce z VS siedzi się w zasadzie w dwóch miejscach i patrzy tylko w celownik, pare killi, zgon, respawn i bieg w 3 sekundy w to samo miejsce. Powtórz. Grałem w jeszcze jedną, jakaś z metrem w obrazku, dotarłem do połowy zobaczyem przeciwników i po dwóch zgonach wiedziałem jak będzie wyglądała cała gra. Nie dzięki. Graficznie jest w porządku, feeling tak jak Wredny piszesz też jest ok. 

Może misje we współpracy na wyższych poziomach są ciekawe, ale się o tym nie przekonam bo na początku jest tylko poziom łatwy i nei chce mi się dalej brnąć w to. Trzeba naprawdę nie mieć gier w domu, żeby odpalać Warface.

Odnośnik do komentarza

Na x 360 to była padaka.Pamiętam że była taka fajna misją gdzie jechało się na pace ciężarówki,unikało snajperów.Fajnie farmiło się złotko na najwyższym poziomie trudności.Ale szybko misja wyleciała.Ciekawedlaczego:).Czasowe bonusy z premium losowało non stop te same.Badziewne rękawiczki, jeszcze na parę dni.Nie wspominając że grało się praktycznie na naprawę uzbrojenia albo latało się z poniszczonym karabinem.Ta była pierwszą i ostatnią f2p:)

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Gram ostatnio duzo na Switchu bo nie ma prawie zadnych strzelaninek FPP ani CoDa. Fajnie mi sie strzela, jest duzo zawartosci i cross play wiec gra sie ciekawie. Wlasnie przez ten cross play mozna by sie ustawic na jakies forumowe granko bo jest mnostwo trybow. No i ostatnio jestem w klanie :D  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...