Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Bzduras napisał:

edit: protip... nie podliczajcie hajsu wydanego na event :frog:

kes (wasza ksywka na steam) » Badges » The Steam Winter Sale - 2018

 

i w prawym górnym rogu

 

No card drops remaining  How do I earn card drops?

 

Polecam tam zajrzeć ale uwaga tylko dla ludzi o mocnych nerwach :kaz: 

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Velius napisał:

Moja pierwsza myśl na głos w całym domu "ja p.ierdolę!" 

W tamtym roku był symulator prysznica ze starym i siusiaki co ten rok nam serwuje?

x6vJiB7.jpg

A... pupcie klepać mogę dziękuje bardzo Veliusku moje rączki już się zacierają do dzieła trochę im się przyda takiej gimnastyki... 

DMeCXGx.jpg

 

giphy.gif

Jestem oficjalnie zniszczony ... 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Zdaje się że zbliżamy się do końca tej edycji FSS. Chciałem podziękować wszystkim tym, którzy zrobili z tego eventu epickie doświadczenie. Fajnie było być tego świadkiem. Nigdy się nie zgłaszam, ale zawsze podobała mi się sama idea. Ktoś może powiedzieć, że takie zabawy to w podstawówce miały sens. Owszem miały, ale mają i teraz. Teraz zostałem z kilkoma mega gierkami i nie wiem co robić:obama: Więc je dziubie, po troszku każdej xD

I jakoś mam wrażenie że nie ja jeden mam ten problem :yao:

 

Tak że, żeby nie pisać zbyt wiele. Wspaniałą to była edycja. Nie zapomnę jej nigdy.

 

Edytowane przez El Loco Chocko
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, El Loco Chocko napisał:

Zdaje się że zbliżamy się do końca tej edycji FSS. Chciałem podziękować wszystkim tym, którzy zrobili z tego eventu epickie doświadczenie. Fajnie było być tego świadkiem. Nigdy się nie zgłaszam, ale zawsze podobała mi się sama idea. Ktoś może powiedzieć, że takie zabawy to w podstawówce miały sens. Owszem miały, ale mają i teraz. Teraz zostałem z kilkoma mega gierkami i nie wiem co robić:obama: Więc je dziubie, po troszku każdej xD

I jakoś mam wrażenie że nie ja jeden mam ten problem :yao:

 

Tak że, żeby nie pisać zbyt wiele. Wspaniałą to była edycja. Nie zapomnę jej nigdy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...