Skocz do zawartości

Rayos

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba

Rekomendowane odpowiedzi

Znicze wyparowały ze sklepów, więc pora na Forumkowego Mikołaja! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem watpliwosci co do forumowego mikolaja w tym roku (jak co roku zreszta), duzo gierek mam, pewnie do konca zycia moglbym nic nie kupic jak sie upre, ale cala zabawa tutaj polega na DAWANIU a nie dostawaniu (chociaz to tez mega przyjemne nie powiem) to raz, a po drugie to juz tradycja i swieta nie beda takie same bez gifta na steamie i tej cudownej atmosfery jaka tworzy forumek w tym okresie, przynajmniej dla mnie beda lamerskie swieta bez tego .

No i chcialem tylko wspomniec, ze mimo ze mam backlog jak stodoła to wciaz mam na wishlist gry ktore bylbym gotow kupic i ograc nawet zaraz, wy pewnie tez wiec jezeli ktos ma jakies glupie watpliwosci to mozecie je wyrzucic do kosza...zreszta czy sie ktos zapisze czy nie wiadomo jak to sie moze skonczyc patrzac na zeszly rok :Coolface:

Tak wiec dopisz mnie Rayos i licze ze inni pojda w moje slady i dobrze sie bedziemy bawic. Mam teraz nowego lapka to gierki ktore dostane moge odrazu odpalac u tesciow a nie czekac na polowe stycznia :banderas:

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biłem się z myślami czy brać udział, bo nie ograłem nawet 1/3 podarunków z zeszłego roku, budżet niepewny, a wydatki czychają za rogiem... Ale walić to, wpisujcie mnie na listę. Skoro @Velius nie narzeka na kartony to nie mogą być takie złe w końcu, może sam zobaczę czy "life in tektura is fantastic" ;)

Edytowane przez Bzduras
  • Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam, kartony bardzo spoko, a od kiedy wyszło labo, to komfort mieszkania wzrósł o 200% :lapka: 

Dlaczego nikt nie komentuje intra :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bo zrobiłeś intro, a na infografikę czasu nie wystarczyło. Minus i plus się znoszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cały rok intro robiłem, nie było czasu na infografikę.

W tym roku z góry mówię, że NIE BĘDZIE infografiki :dunno: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIGDY CI TEGO NIE ZAPOMNĘ (pipi)A ZNISZCZYŁEŚ MI MARZENIA OBIECAŁEŚ GWIAZDY A (pipi)A DAŁEŚ :(

• Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym roku mam wydatki dosyć spore ale bez obdarowania przynajmniej kilku osob nie wyobrażam sobie świąt. W tym roku obiecuje że będzie spokojniej a jak wyjdzie zobaczymy :newell:

WPISUJ MNIE NA LISTE PANIE KSIĘGOWY

• Lubię! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I cyk minusik za brak podsumowanka 2017. 

Mysle ze tradycyjnie mozesz mnie dopisac

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Grabek napisał:

I cyk minusik za brak podsumowanka 2017. 

Mysle ze tradycyjnie mozesz mnie dopisac

Przecież było podsumowanie :/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale prosze o nie rzucanie w Rayosa minusami, zalozyl temat, zrobil intro, stara sie chłopak no i ma tu byc mila atmosfera. Infografika przejdzie do historii poprostu :yao:

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do dziś pamietam ten ninja zakup skyrima dla @Rayos cóż to były za święta :obama:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty wiesz najlepiej :wariat: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tylko czekam az ruszy kolejna akcja ;) 

Czuje sie troche jak uspiony zolnierz na forum, bo ostatnio za duzo sie nie udzielam, ale na akcje czekam na maksa, juz nawet kobieta poinformowana co i jak, zeby nie bylo ze w swieta 500zl zniknie z konta z dupy :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Krzysztof Tomczak napisał:

Ja tylko czekam az ruszy kolejna akcja ;) 

Czuje sie troche jak uspiony zolnierz na forum, bo ostatnio za duzo sie nie udzielam, ale na akcje czekam na maksa, juz nawet kobieta poinformowana co i jak, zeby nie bylo ze w swieta 500zl zniknie z konta z dupy :D

Przeciez juz ruszyla, nie widzisz w jakim temacie jestes? :kaz: Zapisy u Rayosa.

Edytowane przez Velius

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, Kymel napisał:

Oczywiście, że będę. Mam nawet wybraną grę, którą będę spamował ludzi :fsg:

Ja też, do tego można grać jedną ręką :obama: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi