Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu się właśnie, to ja nie wiem... :mog:

Ładuję skromny strzał, żeby odstawić partyzanta, a tu zasadzka od @tomzacz @Velius @Bzduras i @WolfVeto

Y69mK8g.jpg

 

Jak przeczytałem nagłówek maila to już poczułem, że robi się gorąco, a tu nagle czytam i 

 

giphy.gif

 

Panowie szacunek, ukłony, podziękowania i nie wiem co jeszcze. Zrobiliście mi dzień, miesiąc i cały rok w ostatnim jego dniu :hi:

Wielkie i ogromne DZIĘKUJĘ z samego dna mojego serducha ;)

 

giphy.gif

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza

Wiecie, mam dzięki Wam taką coroczną refleksję, jestem na grupach wielu Youtuberów. I jak jest ta wyprzedaż zimowa to tam pada pytanie "jaką gre sobie kupić do kwoty x" i teraz do czego zmierzam?
Generalnie nie rozumiem, przestałem pojmować jak SOBIE można kupić prezent z okazji zimowej wyprzedaży, docelowo w ten okres świąteczny celuje Gaben.

Dzięki Wam zrozumiałem, że jesteśmy wszyscy dorosłymi ludźmi, bo miarą dojrzałości jest ochota do sprawiania radości innym.

Dzięki.

Dzięki za odratowanie mi świąt, dzięki za oddanie mi miłości do gier i dziękuję, że mogę tu być.

Cieszymy się jak dzieci, wspieramy jak dorośli, niesamowite wręcz <3

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, WolfVeto napisał:

Wiecie, mam dzięki Wam taką coroczną refleksję, jestem na grupach wielu Youtuberów. I jak jest ta wyprzedaż zimowa to tam pada pytanie "jaką gre sobie kupić do kwoty x" i teraz do czego zmierzam?
Generalnie nie rozumiem, przestałem pojmować jak SOBIE można kupić prezent z okazji zimowej wyprzedaży, docelowo w ten okres świąteczny celuje Gaben.

Dzięki Wam zrozumiałem, że jesteśmy wszyscy dorosłymi ludźmi, bo miarą dojrzałości jest ochota do sprawiania radości innym.

Dzięki.

Dzięki za odratowanie mi świąt, dzięki za oddanie mi miłości do gier i dziękuję, że mogę tu być.

Cieszymy się jak dzieci, wspieramy jak dorośli, niesamowite wręcz <3

Dobrze prawi, bombe mu!:)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Velius napisał:

Osłonie go swoim ciałem, wezme bombe na siebie w imie przyjazni :obama:

Nie ma już we mnie czym rzucać, naprawdę. Po prostu tak siedzę na necie, doglądam dziadka i czytam jak ludzie chcą SOBIE samym prezenty robić a potem wchodzę tu i patrzę jak dawanie radości wspólnymi siłami zamieniliśmy w sztukę <3

Odnośnik do komentarza

Niestety, wraz ze zrzutką dla Matriksa oddałem ostatnią, honorową salwę (ale tak już naprawdę).

 

giphy.gif

 

Jakoś tak z tej okazji chciałem życzyć wszystkim uczestnikom i ofiarom postronnym wszystkiego dobrego w nowym roku. Oby był lepszy niż ten, ale gorszy niż następny. Wasze zdrowie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...