Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, wystrzeliłem właśnie definitywnie ostatni pocisk w tym evencie. Mam nadzieję, że odbiorca będzie zadowolony :)

Raz jeszcze i ostatecznie:

Dziękuję, Panowie. Uczyniliście mi ten świąteczno-noworoczny czas magicznym nie tylko z nazwy, czy z utartego frazesu :hi:

giphy.gif

 

Do zobaczenia za rok, w kolejnej edycji, jak Bóg da dożyć w jako takim zdrowiu i dobrej kondycji finansowej 

 

:flag_of_truce::thanks:

Edytowane przez Frantik
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Tym razem na serio odklepałem w matę, więc już zupełnie niczego się nie spodziewając...

q4WsdWb.png

 

...Obra Bobra :obama:

tenor.gif?itemid=11872247

 

Czacha dymi, aż sam nie wiem co teraz czuję, ale to uczucie jest przefantastyczne :D

Żaden Obama ani Banderas tu nie wystarczy. Ba, nawet "dziękuję" stało się tu już trywialne, no ale... bardzo dziękuję, Pan @El Loco Chocko!:wub:


 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Co ten Velsu :o

 

ZQOOKE9.png

 

W forumowego mikołaja się nie bawiłem, ale i tak dostałem bombą w ryj.

 

Dzięki stary, mój turbo gurwa zderzacz pixeli służy ostatnio jako maszyna do pinballa:

 

NXMBdnZ.jpg

 

Pinball FX w pivocie? Na konsoli tego nie dają.

Edytowane przez ping
  • Plusik 4
  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

Poszedlem robic kanapki i dwóch cymbałów w tym czasie zaatakowało:

 

Najpierw mi na ekranie monitora wisi to:

 

RA72ey0.png

 

Kluczyk juz mam wiec nie ruszalem. Klikam przyjmij prezent ale cos powiadomie steam w gornym roku dalej pokazuje zielona koperte, bug, czy co, kliknalem.

 

49TFD6j.png

 

oh-my-god-reaction-gif-8.gif

 

Kurła panowie :banderas: Dziekuje pieknie, no najlepszy powrot z robienia kanapek ever, cudowne ostatnie gifty na koniec :obama:

 

Sami wariaci dookola.

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Eh, chciałem rzucić jeszcze ostateczny pożegnalny gift, ale jednak nie starczy już :(

 

Nie zmienia to faktu, że wciąż bawiłem świetnie - zarówno dostając, jak i przede wszystkim dając. Wprawdzie teraz złapała mnie jakaś choroba i leżę w łóżku, ale gdy tylko to minie, zabieram się za nadrabianie dostanych gierek :banderas:

Edytowane przez tomzacz
literówka
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...