Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Siedzę sobie w robocie (całkiem grzecznie), a tu nagle jakieś wibracje w kiszeni od powiadomienia.

Myślę sobie pewnie Panna pisze kiedy wracam na sexy, a tam wiadomość z informacją lepszą niż sex :banderas:

 

@Matriks_1111 Dziku xboxowy bardzo Ci dziekuję, oglądałem sobie z tego tylko początek na ytbach i sam chciałem zagrać na słuchawkach. Będzie nastrojowo dziś wieczorem :obama:

 

PsSnKKc.png

 

 

brw

Moja kobita was nienawidzi - ciagle gram w gierki ostatnio, tyle tego jest :pawel:

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

@Velius cos sie zgliczowalo ? Bo nic nie mam :nosacz::nosacz:

 

Hellblade :o W sumie tyle gierek przez ta akcje poznalem ze to szok, taki Project Warlock o ktorym nie slyszalem wczesniej, rozwalil mnie na lopatki 

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A jednak nadal spadają b o m b y :banderas: @Velius zaatakował znienacka, z przyczajki i precyzyjnie niczym asasyn :obama: 

 

giphy.gif

 

qxA7dxY.png

 

Kolejny remaster Final Fantasy, a na dobicie leżącego platformóweczka z sowomanem :obama: Nie wiem, jak tu dziękować już, ale dziękuję ogromnie!

 

A, nie, czekaj... wiem, jak dziękować :nosacz3:

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Matriks_1111 napisał:

Czy Ty wiesz coś o czym my nie wiemy? :teehee:

Tak, że do grona szaleńców dołączył @Rayos :ohboy:

rPnHQdd.png

 

Was nie powinno się puszczać na forum, Was powinno się leczyć! BTW, tam jest błąd w opisie - nie pierdnięcie, a pierdolnięcie :fsg:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rayos napisał:

to tylko malutka gierka, dej spokoj 

Dla Ciebie malutka gierka, dla mnie giereczka która omija mnie od czasów X360 i w którą będę rzeźniczyć :kaz:

1 minutę temu, tomzacz napisał:

Przypadek? :kaz:

Sądzę, że nie wiem :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...