Skocz do zawartości

Wojenka Platform Sprzedaży Gierek PC [poważna sprawa]


Gość Orzeszek

Rekomendowane odpowiedzi

Przesyt jest ogromny tymi abonamentami. Ciekawe czy steam będzie miał swój. Jeśli tak to wolę żeby to działało jak humble choice czyli dodaje mi gry do biblioteki na zawsze a nie tylko na czas opłacania abonamentu. Tak swoją drogą subskrybuję ich chyba od 3 miesięcy i nawet nie zdążyłem ograć pierwszej paczki gier. A dają je świetne, jak ktoś ma małą bibliotekę steam to polecam. Tych darmowych gier to też jest ostatnio wysyp, na epicu to mam chyba już z 30 tytułów a żadnego nie ograłem. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Jakbym dzisiaj był w gimnazjum i miał mnóstwo czasu i mało kasy, to całymi dniami bym grał w darmowe gry od epica,  jakieś indyki z humble bundle, gierki z abonamentu gamepass za 4 złote, czy uplay+ czy te eaorigin za 15 zł. Tego jest za duzo, mi to obrzydza dzisiejsza branże gier i między innymi przez to, wolę odpalić jakiś retro klasyk, emulując go. Gram se wtedy offline, nie zdobywam trofeum, nie widzę że kolega x jest dostępny, po prostu dwukrotnie klikam na ikonkę i znikam do świata np chrono cross :)

Odnośnik do komentarza

A co ci to ma obrzydzać ;d Gier jest zalew ale nie musisz we wszystko grać. Trzeba się pogodzić ,że ograć się wszystkiego nie da. Po co po raz kolejny ogrywać jakiegoś klasyka jak wychodzi masa hitów na obecne platformy. 

 

A jak ci to tak bardzo granie obrzydza to kup Switcha tam z softem konsoli to się cofnęli i nie ma żadnych powiadomień ani osiągnięć. Nawet chyba dalej nie można wysyłać wiadomości do znajomych na Switchu xD I masz fajne konsolowe gierki w 60 klatkach. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Ukukuki napisał:

A co ci to ma obrzydzać ;d Gier jest zalew ale nie musisz we wszystko grać. Trzeba się pogodzić ,że ograć się wszystkiego nie da. Po co po raz kolejny ogrywać jakiegoś klasyka jak wychodzi masa hitów na obecne platformy. 

 

A jak ci to tak bardzo granie obrzydza to kup Switcha tam z softem konsoli to się cofnęli i nie ma żadnych powiadomień ani osiągnięć. Nawet chyba dalej nie można wysyłać wiadomości do znajomych na Switchu xD I masz fajne konsolowe gierki w 60 klatkach. 

No switch to dobre lekarstwo i odtrutka jak masz dość grania. Mnie poratował w kryzysie ostatnimi czasy. I tak jeżeli chodzi o online to switch tak 10 lat do tyłu xD

 

Ja w tamtym roku oficjalnie wyrzuciłem ze słownika termin kupka wstydu. Bo grałem często w gry które średnio mi podchodziły z obowiązku sprawdzenia wszystkiego co jest polecane. Teraz jak coś mi nie podejdzie wypieprzam nawet po kilku minutach z dysku i nigdy nie wracam. Czasem gry wszędzie polecane mi kompletnie nie podchodzą a z drugiej strony znam takie które będą jechanie wszędzie a ja się dobrze bawiłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...