Skocz do zawartości

Noob kupuje telewizor bądź monitor pod PS5/XSX


Antares

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie ma, jak sa :) ale zagranica xD

http://www.currys.ie/category/40-to-45/397.0.3

 

 

Znalazłem ale 40 cali tylko - 500 euro

http://www.pixmania.ie/led-tv/sony-bravia-kdl-40w705c-led-smart-tv-set/22520744-a.html

 

i jeszcze..

http://www.did.ie/tvs/where/manufacturer/sony/price/400,700

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Wolałbym kupić coś na miejscu.

 

A te tv z androidem? Dobre to to?

 

A właśnie - te wymienione wcześniej - szybkie są w obsłudze? Nie zamulają w menu czy przełączaniu programów?

 

 

MEVEK, dnia 05 Gru 2015 - 11:18, napisał:

        Les777, dnia 04 Gru 2015 - 19:13, napisał:

        Który model Soniacza jest dziś godny polecenia? Ok. 42 cale. Przede wszystkim do PS4.
        Chciałem W829, ale jest nie do dostania.

        A np. KDL 43W755C?

        Czy od razu 809C?

 

    Czytaj wyzej. KDL42W705B.

 

A czym się różni wersja B od C?

Edytowane przez Les777
Odnośnik do komentarza

Kuźwa, kiedyś było 50 Hz i się nadawało do sportu.

 

A właśnie - w tych nowych tv nie piszą już o odświeżaniu obrazu, tylko coś w stylu "indeks płynności obrazu". To pewnie jakaś marketingowa nowomowa i te 800 czy 1000 Hz to nie faktyczne odświeżanie?

 

Nie ma różnicy między 800 a 1000 bo to jest upłynniacz i marketing ( procesor który wspomaga). jeśli tv ma być też do sportu to lepiej by matryca była 120 Hz niż 60 mówimy o szybkich scenach sportowych. 

Odnośnik do komentarza

Witam kupiłem jakieś 2 tyg temu PS4, lecz tv jaki posiadam obsługuje zaledwie HD Redy więc jestem na kupnie nowego TV, Bardzo proszę o pomoc.

 

Telewizor jaki mnie interesuje powinien miec

minimum 55 cali

maks      65 cali  najczęsciej siedzę w odległosci 2.5m od tv do 3metrów

rozdzielczosc 4k

i co najważniejsze jak najniższy Imput Lag!

 

cena do 8.000zł lub do 2.000euro 

 

bardzo prosze o pomoc, to ma byc taki tv do grania i oglądania z żoną filmów więc dobrze by było żeby kolory i jakośc też był niczego sobie.

 

proszę podawac TV tylko z sprawdzonym imput lagiem i jak jest taka możliwosc to z linkiem do filmiku itp.

 

Pozdrawiam :greeting:

Odnośnik do komentarza

Ok. A procz Soniacza? Ten mofel co pisal Maciomaniak bylby wporzadku?

 

też dobry tv, input lag wyższy ale skoro to dla Ciebie nie problem. Co jedynie złego o tym tv mogę powiedzieć to kurzącą się matryca, teściowej po miesiącu już musiałem reklamować. Ludzie chwalą jeszcze LG z końcówką  lf652v. 

Odnośnik do komentarza

Czytałem test TV w ostatnim numerze PSX:
Zastanawiam się czy jest sens kupować telewizor 4k do salonu, gdzie odległość TV-kanapa to 2 metry. 
Coś do PS4, ale już też przyszłościowo do kolejnych generacji, które (może) obsłużą 4k
Szukam czegoś do 3 tysięcy i owszem są... ale internety milczą na temat input laga. 
48-50cali...
Coś, ktoś?

Edytowane przez pessyl92
Odnośnik do komentarza

Czytałem test TV w ostatnim numerze PSX:

Zastanawiam się czy jest sens kupować telewizor 4k do salonu, gdzie odległość TV-kanapa to 2 metry. 

Coś do PS4, ale już też przyszłościowo do kolejnych generacji, które (może) obsłużą 4k

Szukam czegoś do 3 tysięcy i owszem są... ale internety milczą na temat input laga. 

48-50cali...

Coś, ktoś?

Zadaj sobie pytanie, ile kanalow w tv masz w 4K, czy konsola badz twoj laptop/pc potrafi radzic sobie z 4K i juz masz odpowiedz czy potrzebujesz takiego telewizora :)

 

Po drugie :

 

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/czy-warto-kupic-tani-telewizor-4k.html

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...