Jump to content

Swamp Thing - 2019 - DC Universe


Shen

Recommended Posts

Kurde, dodałem info w temacie o DC Universe, sorki. To jest jakaś żenada. To co Warner odwala z DC to nieporozumienie. Boję się o Jokera i nowego Batmana. 

 

@Square nawet jeżeli puszczą, to raczej w całości serialu nie zobaczymy. Skończyli 10 odcinków, 5 jest w post-produkcji. Będzie urwany jak "Constantine". 

Edited by MLeKSk
  • Upvote 1
Link to comment

Ciężko mi uwierzyć w taką decyzję. Rozumiem gdyby to był news po całym sezonie ale... po jednym odcinku? Co ciekawe nigdzie nie pochwalili się oglądalnością 1 odcinka... Recki był przeważnie pozytywne: klimatyczny serial, mieszanka thrillera i horroru, krótko mówiąc był potencjał. Główne zarzuty dotyczył późno pojawiającego się Swamp Thinga... 

Kurde, no.... Czekałem na ten twór. Serial z lat 80-tych przypadł mi do gustu właśnie ze względu na klimat mokradeł. To są (pipi)e proszę pana.

Link to comment
  • 1 year later...
  • 4 months later...

Taki fajny serial skasować :(

Mało cringe'u, świetne odwzorowanie Swamp Thinga, niezła dziunia w roli Abby, do tego The Rot, Luizjana, bagna, mrok. No klimatycznie im to wyszło. Jak pójdzie do CW to zaraz będzie team-up z Legendami i klimat pójdzie się jebać.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.