Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście taki błąd że nie można podnieść kuszy Yurgira?

Spoiler

Nie wiem czy dobrze nazwe napisałem, ale Rafael nam go każe zabić w drugim akcie. Po walce wszystkich mogłem przeszukać normalnie a przy yurgirze pokazywał mi się ekwipunek dosłownie na moment i znikał, stąd wiem że miał kuszę.

 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Lochu napisał:

Mieliście taki błąd że nie można podnieść kuszy Yurgira?

  Pokaż ukrytą zawartość

Nie wiem czy dobrze nazwe napisałem, ale Rafael nam go każe zabić w drugim akcie. Po walce wszystkich mogłem przeszukać normalnie a przy yurgirze pokazywał mi się ekwipunek dosłownie na moment i znikał, stąd wiem że miał kuszę.

 

W obu przejściach ją podnosiłem bez problemu.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

To jedna z lepszych kuszy w grze.

Tak się spodziewałem. Load game nie zrobię bo kilka godzin wstecz bym się musiał cofnąć. Po patchach na ps5 mam jakby więcej takich głupich błędów typu kamera ustawi się jakimś kamieniem, szafką podczas rozmowy i chuja widać, albo znikanie postaci i "rozmowa ze zbroją".

 

A co do samej gry to wspaniała jest, 60h pokazuje mi na ps5 i nie dotarłem jeszcze do Wież nawet, także pewnie drugie tyle przede mną. Staram się zajrzeć w każdy kąt i ze wszystkimi porozmawiać, ale ani razu nie czułem znużenia czy trafiłem na jakiś zapychacz.

Obecnie gry które wychodzą i są reklamowane jako RPG to wyglądają jak jakieś popierdółki przy BG3 więc super że gra osiągnęła taki sukces.

Odnośnik do komentarza

Kurde nie wiem co mam Wam powiedzieć, bo u mnie na tym patchu 3 (hotfix 8) na PC gra działa jak z nut w stosunku do wersji premierowej, zero bugów małutkich, jakie miałem na premierę i performance 144 fps (Jestem pod koniec aktu 2) :D. Może sporo tych małutkich problemików jest związana z pracą kamery właśnie i ichniejszym UI, która jak wiadomo do pada jest inna. 

2 godziny temu, messer88 napisał:

U mnie po którymś z ostatnich paczy jest problem z długim odpoczynkiem - mam pełno żarcia a muszę ze skrzyni wyciągać na postać i dopiero mi pokazuje że mam. 

Tego to nie miałem nigdy.

 

EDIT:

Przyznać się, kto odkrył znajomego skilla z BG2 dla Dark Urge, przecież ta gra to GOAT :fsg:

 

Spoiler

mowa oczywiście o formie Zabójcy

 

 

image.thumb.png.2f105e752df52f13595bc8c2e187d91e.png

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
4 hours ago, KrYcHu_89 said:

Kurde nie wiem co mam Wam powiedzieć, bo u mnie na tym patchu 3 (hotfix 8) na PC gra działa jak z nut w stosunku do wersji premierowej, zero bugów małutkich, jakie miałem na premierę i performance 144 fps (Jestem pod koniec aktu 2) :D. Może sporo tych małutkich problemików jest związana z pracą kamery właśnie i ichniejszym UI, która jak wiadomo do pada jest inna. 

Tego to nie miałem nigdy.

 

EDIT:

Przyznać się, kto odkrył znajomego skilla z BG2 dla Dark Urge, przecież ta gra to GOAT :fsg:

 

  Reveal hidden contents

mowa oczywiście o formie Zabójcy

 

 

image.thumb.png.2f105e752df52f13595bc8c2e187d91e.png

Ten skill to nagroda ktora dostajesz w 2 akcie. Jest gowniany i nawet nie ma sensu go uzywac tak naprawde. W BG2 byl potezny.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, messer88 napisał:

Spoilery akt 3

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Super ten quest pod wodą. Dwóch npc nie zdążyło uciec no ale trudno xd nie fabularni 

 

Dobry był, ale na początku trochę nie wiedziałem jak się tam ogarnąć. Też nie wyszło idealnie, spróbuje za 2gim podejściem to lepiej rozegrać. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie spoko i się trzeba czasem zastanowić czy warto coś przerywać żeby rzucić coś innego. Tak samo z buffami chociaż te z itemów już by mogły tego nie wymagać. 

 

a co do DU no ja gram ale lubię grać dobrym więc pomijam wszystko co ma ta ścieżka do zaoferowania. Chujowo tylko ze strony autorów że w akcie pierwszym 

Spoiler

Alfira musi zginąć. Tzn teraz już wiem że można ja oszołomić przed pójściem do obozu i będzie później w kolejnym akcie no ale to wiedza na kolejne przejścia 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, messer88 napisał:

Właśnie spoko i się trzeba czasem zastanowić czy warto coś przerywać żeby rzucić coś innego. Tak samo z buffami chociaż te z itemów już by mogły tego nie wymagać. 

Też tak uważam, dodaje to głebi do systemu walki, chociaż sama mechanika koncentracji jest bardzo słabo wyjaśniona. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...