Skocz do zawartości

Baldur's Gate 3


ireniqs

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dalhi napisał:

Chyba sobie podepnę kontroler o obadam jak się gra w porównaniu do myszki. Tu jest tyle drobnych notatek, przycisków i dużo zarządzania ekwipunkiem że kiepsko to widzę.

Wczoraj była jakaś duża aktualizacja, gog chce u mnie pobierać 100GB aktualizacji... :balon:.

Coś znowu spartolili bo czytam że na steam to waży 14GB?

Na Steam było 14, ale przeistalowywalo całą grę, tak jakby. 

Odnośnik do komentarza

Jestem na początku aktu drugiego no i niestety zaczynam zauważać że mój sprzęt niedomaga. Gram w 1080p na wysokich ustawieniach z blokadą na 30 klatek i od chwili wejścia w nową lokację przestaje trzymać klatkarz.

W niższych ustawieniach gra juz przestaje wyglądać, a z włączonym FSR to czuje się jakbym miał wadę wzroku takie mydło się robi...

Być może to wina aktualizacji w tle którą nadal gog mieli, ale grałem końcówkę aktu pierwszego jak zacząłem pobierać łatkę i nie było takich problemów.

Ostatnia potyczka to już tragedia była, kilka sekund laga między każdą akcją. Tragedia.

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dalhi napisał:

Jestem na początku aktu drugiego no i niestety zaczynam zauważać że mój sprzęt niedomaga. Gram w 1080p na wysokich ustawieniach z blokadą na 30 klatek i od chwili wejścia w nową lokację przestaje trzymać klatkarz.

Akt 2 to jeszcze pikuś, jeżeli w drugim tak słabo to w trzecim szykuj się na pokaz slajdów.

Odnośnik do komentarza

Już kilka lat sprzęt ma, i5 6500 plus gtx 1650 i 16GB RAM. Jeszcze jutro potestuje, ale procesor wył na 100 procent więc rezerwy dużo nie ma.

Chyba trzeba było czekać na ten port na xbox, miałem obawy czy aby na pewno PC pociągnie w miarę sensownie tą grę. 

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Dalhi napisał:

Już kilka lat sprzęt ma, i5 6500 plus gtx 1650 i 16GB RAM. Jeszcze jutro potestuje, ale procesor wył na 100 procent więc rezerwy dużo nie ma.

Chyba trzeba było czekać na ten port na xbox, miałem obawy czy aby na pewno PC pociągnie w miarę sensownie tą grę. 

To nie jest sprzęt dobry do tej gry. 

Odnośnik do komentarza

Best Storytelling – Baldur’s Gate 3

Best Visual Design – Baldur’s Gate 3

Studio of the Year – Larian Studios

Best Game Community – Baldur’s Gate 3

Best Supporting Performer – Neil Newborn, Astarion, Baldur’s Gate 3

PC Game of the Year – Baldur’s Gate 3

Ultimate Game of the Year – Baldur’s Gate 3

 

@KrYcHu_89 Gdzieś jedną zgubiłeś, bo to 7 statuetek. Z Visual Design to chyba trochę się zapędzili, ale z drugiej strony to był Starfield nominowany też w tej kategorii :kekw:

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Lochu napisał:

Best Storytelling – Baldur’s Gate 3

Best Visual Design – Baldur’s Gate 3

Studio of the Year – Larian Studios

Best Game Community – Baldur’s Gate 3

Best Supporting Performer – Neil Newborn, Astarion, Baldur’s Gate 3

PC Game of the Year – Baldur’s Gate 3

Ultimate Game of the Year – Baldur’s Gate 3

 

@KrYcHu_89 Gdzieś jedną zgubiłeś, bo to 7 statuetek. Z Visual Design to chyba trochę się zapędzili, ale z drugiej strony to był Starfield nominowany też w tej kategorii :kekw:

Fakt 7, późno było xD. Fakt to bardzo niespodziewana nagroda i raczej nie dałbym jej BG3. 

Patrząc na listę nominowanych, ciężko powiedziec, co Jury miało na myśli w tym Visual Design. 

Osobiście dałbym HiFi Rush lub AW2, ale ten drugi nawet nie dostał nominacji :). 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, KrYcHu_89 napisał:

Nagrody sypią się gęsto dla Baldura 3, pierwsza poważna gala i 6 statuetek, w tym ta najważniejsza, bardzo zasłużenie, kto jeszcze nie grał - polecam. 

To jest GOAT, spokojnie najlepsze RPG dekady, może nowe Elder Scrollsy dadzą radę wspiąć się na podobny poziom, ale nie sądzę byśmy tego doczekali :kekw:

Edytowane przez knotek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lochu napisał:

Ostatnio mam mało czasu na grę ale, u mnie dziś koniec po 132h, (110h według zapisu w grze) chyba zwiedziłem wszystko co się da na jednym przejściu. Na koniec wszyscy z drużyny mnie opuścili tylko Shadowheart została. Teraz Separate Ways i poźniej AW2 lub MS2. Co według was lepsze?

DLC, potem AW2 i MS2, generalnie dobry zestaw na zapomnienie na chwilę  o Baldurze Bożym:). 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Lochu napisał:

Na koniec wszyscy z drużyny mnie opuścili tylko Shadowheart została.

 

A to ciekawe jakie decyzje podejmowałeś, pewnie większość złych wyborów? A dobra poebało mi się piszesz pewnie o zakończeniu a nie że w trakcie jeszcze odchodzili. 

 

SW i potem Alanek. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...