Skocz do zawartości

Microsoft Flight Simulator


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem przed chwilą materiał Digital Foundry i nie tylko ja byłem pod wrażeniem. Moja żona jak to zobaczyła to powiedziała, że kupi mi nowego Xboxa w prezencie, żeby patrzeć jak latam :D Mam nadzieję, że dadzą to blisko premiery konsoli 

 

edit: Marzy mi się, żeby za dwa - trzy lata na tym enginie wyszedł też Microsoft Combat Flight Simulator albo Microsoft Train Simulator, bo to też klasyki warte odświeżenia 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Basior napisał:

A było gdzieś, że to na XSX też wyjdzie?

Czy tylko przypuszczamy?

 

8 godzin temu, Bigby napisał:

Nie tylko na XSX, ale i na Xbox One. Nie wyobrażam sobie jednak jak to ma działać na tak słabym sprzęcie. 

 

Ale to pewnie przyszły rok.

Oficjalnie jest że gra jest w produkcji na XBOXa i nie są sprecyzowane konsole ale chodzi pewnie o XSX/XSS no sorry ale na jaguarze 1.3TF   :corvo:

 

Podoba mi się że to gigantyczny projekt który będzie usprawniany przez wiele osób spoza Asobo/MSu przez lata i jak czyjeś miasto/okolica odstaje wykonaniem od NYC to znajdzie się grupa zapaleńców co z czasem ogarnie dany region + cała scena modów. To jest gra w której mogę przybić pionę z Asaxem że GAAS wjedzie jak złoto.

Odnośnik do komentarza

Na Spiderweb pojawił się wywiad z twórcami MSF i padło pytanie o wersję na Xboxa. Wątek jest dosyć spory, ale powiedzieli min. że mają prototyp gry, który działa z xboxowym kontrolerem, ale będzie można też grać na konsoli myszką i klawiaturą oraz dedykowanymi kontrolerami. 

Wspominali o wersji na XO i Series X 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy można w tematach wrzucać promki, ale całkiem spoko promo na MFS-a jeśli ktoś szuka kupić.

 

https://www.pepper.pl/promocje/microsoft-flight-simulator-2020-premium-deluxe-za-20505-zl-zamiast-519-zl-na-microsoft-store-287297

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...