Skocz do zawartości

Klawiatura i mysz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak to jest jak człowiek wpisuje klawiatura i mysz do ps4, wyskakuje oferta którą kupuje. Czuję się zawiedziony. Zakup był pod kontem gry they are billions. Kiedyś strasznie lubiłem strategie, ale teraz nie mam kompa, tylko starego laptopa do przelewów i opłat na którym przeglądarka to wyzwanie hehe. Druga sprawa że dzieciom często wieczorem puszczam bajki na YouTube i klawiatura przyspieszyła by wpisywanie. Gdzie mogę się dowiedzieć, który sprzęt jest kompatybilny z ps4? 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Ja używam logitech k380 i bardzo sobie chwalę jej kompaktowość. Są też inne modele i nie powinno być z nimi problemu na ps4. Co do myszek pierwsze słyszę żeby jakaś nie działała z konsolą, nawet te z donglem bt. Miałem jakąś od lenovo teraz logitecha g403 i normalnie chodzi.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak z lagami ale próbowałem raz w FF XIV, gdzie wspierana jest natywnie z klawiaturą i na ps4 slim kursor chodził jak dla mnie trochę nieprzyjemnie. Brakowało takiej płynności jak na systemowym kursorze na pc nie wiem czy to nie było związane z fps lockiem.

Widziałem natomiast raz filmik typa grającego w którąś część COD i robiąc obrót z jednej strony w drugą nie mógł zatrzymać celownika w miejscu z którego zaczął obrót:dunno:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Rozi napisał:

Ludzi używających na konsolach myszy i klawiatury w FPSach online rozjeżdżałbym walcem.

Ajj, w takim razie polecam Fortnite, gdzie są osobne serwery dla grających na padach i na myszkach. Tylko ostrzegam, że to strasznie trudna gierka i łatwo się odbić. Choć odkąd zrobili rankedy dla bambików jest sporo łatwiej.

Odnośnik do komentarza

Dobra udało się uruchomić klawiaturę to największy plus przy uruchamianiu bajek dla dzieci na yt. Myszka dalej nie działa co mnie smuci, gdyż chciałem w lipcu zakupić they are billions. Do strategii takie rozwiązanie jest najlepsze. Dziwi mnie że klawiatura mimo iż działa nie widnieje w urządzeniach bluetooth. Cóż za 76 zł szału nie może być. 

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Siemka zakupilem genesis tin 200. Klawa chodzi git ale myszka to tragedia. Tylko ze myszke mam zwykla za 20 pln. Kolega podpowiedzial ze moze to ma zwiazek z dpi. I teraz pytanie brzmi czy rzeczywiscie to cos moze dac? Bo jak mam dac 150pln za konkret myszke (mam laptopa ale az taka droga mi nie potrzebna) to cos zmieni? Ktos ma tina 200?

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Witam chciałem podłączyć myszkę i klawiaturę do ps4 przez tin200. Klawiatura Ok działa ale myszka to tragedia nic nie da się zrobić. Obrót myszka to na ekranie delikatny ruch. Może to wina myszki mam fury brawler (na laptopie śmiga elegancko). Może ktoś już podpowie czy to wina myszki czy może coś źle zrobiłem albo coś trzeba ustawić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...